... veľmi sa ti chce chcať?
To sa až tak nenávidíš Luterán, že sa musíš trýzniť vypisovaním takýchto kravín?
Peknú Veľkú noc a pokoj v duši ti prajem:-)))
Patrícia Voľanská, klameš. Len neviem či z politického presvedčenia, alebo propagandistický, na objednávku. Kotlebov poslanec postupoval v zmysle zákona. Sám, bez toho aby ho niekto kontroloval, odovzdal pri vstupe do parlamentu zbraň ochrane parlamentu. Také niečo sa v minulosti nestávalo, hoci sám Matovič na otázku novinára odpovedal, že zbrane sa do parlamentu nosili a on vie štyroch.
Nemá niekto na predaj zánovné struny na basu? To viete, keď sa vo vlaku roskokošíme, struny praskajú:-)))
Takto sa politický protivník nelikviduje, takto sa mu naháňajú percentá!!!
Dobrý večer, vospolok!
Aj som rozmýšľal, či mám vôbec napísať, alebo si najskôr zmeniť nick, aby ma janko neviem koľký, neposlal do tangáčov:-)))))))))))))
Ale v reklame mu to ide, nie?
Mne nevadí a neverím, že by bola horšia ako tá, čo začal formovať Sulík.
Pozerajme, "Kto za Pravdu horí" a čudujme sa.
Dnes som sa výborne pobavil. Sulík sa začal otvorene podkladať Dankovi, v nádejí, že časom rozloží rodiacu sa koalíciu a Matovič zase plakal ako sopľavý chlapec, prišiel o chrumkavú kuraciu kožku. To je tá nová doba. Luteránova.
Jano neruč, ako by si mal varlatá vo zveráku:-)))
Ľudia, pravda je to komické,ked hlupák ide robiť z triezvo uvažujúceho človeka, hlupáka.
Odporúčame