Zufalstvo nad zufalstvo. Rusko to ma uz zratane. Rozpadne sa. Otazka uz iba je, ze kedy. A ak mi sem este nejaky dezolat napise, ze Russko sa neda porazit, lebo ma jadrove zbrane, tak to sa pozriem ako ich zhodia na zapad na hlavy vlastnych deti a rodin vsetkych russkych potentatov, ktori nevedia zit bez iphonov, mercedesov a slobody na zapade. Vsetko sa nakoniec vyriesi, len vy prorusski dezolati ostanete ako blbi za dedinou. Ale uz viem co potom poviete: Ze vy ste to hovorili.:)))

