Pohľad generála na Putinovu vojnu: Nemá víťazné riešenie
Vy ruski trolli sa pri kazdej informacii, ktora vam nie je po chuti obraciate do minulosti a vytahujete nesuvisiace konflikty. Ak by ste v tych makoviciach nemali … resp. aspon nieco mali, tak by ste si uvedomili, ako sa udalosti a tym aj dejiny dobre falsuju, co je teraz krasne vidiet na vojne RF vs UA. Takze o minulych konfliktoch nemate absolutne objektivny prehlad, lebo ho nema takmer nik. A dalsia vec je, ze tato vojna sa nas priamo dotyka a sme to aj my, kto citi jej dosledky, tak je asi logicke, ze vzbudzuje viac pozornosti ako nejake zamorske konflikty. Sympatizovat dnes s konanim Ruska, ktore vojensky okupuje a nici inu krajinu a zabija jej obyvatelov je cista kolaboracia s nacistami a mozete sa za to tak akurat hanbit. Ale este aj ta hanba je vysadou iba od urciteho IQ, takze podla toho aj hned zistite, do akej skupiny zivych tvorov patrite.