Novinári by mali venovať pozornosť hráčom, ktorí česť reprezentovať Slovensko berú vážne a dávaju do hry srdce . Káder ktorý máme pred MS je perspektívny , aj keď budú ešte nejaké korekcie . V skupine máme mužstvá na ktoré herne určite máme a verím chlapcom , že pri dobrej športovej forme sa môžeme dočkať aj ŠF !!!
Hlavne veľa zdravia !!!


