Ha, takže i drogy ponúkajú, ako je to dobrým zvykom v Silicon Valley, to slov.mládež potrebuje, fet ako stimulátor.
A zas, americká spoločnosť a globálna ....pôsobiaca v Indii i na Ukrajine a šupitom šup i na Slovensko, ale sa im to Slovensku zapáčilo. Čarovný to kraj pre amerických investorov a ich príbuzných.
Však Slovensko je štedré v dotovaní cudzích investorov, kto by to nebral? Daň.prázdniny, odklad odvodov, ešte k tomu i dotácia na pracovné miesto ...atď ....
Slováčisko to zaplatí, veď jemu 500-600 € bohato stačí, zaplatí zálohy na bývanie, hypotéku a zvyšok mesiaca žuje suché kôrky. Ale zadotuje miesto mladému informatikovi s min. 1.000 € platom i jeho zamestnávateľovi investíciu, aby na Slovensku vytvoril prac.miesta.
Verím, že siahnu do radov dlhodobo nezamestnaných a 100 zamestnajú.
Hurá, len nech sa krkavce pozlietavajú, ešte stále je čo na Slovensku rozdávať.

