Kuba a USA po 55 rokoch vzájomne otvárajú svoje ambasády
Hodila som si do gúgľa, čo to znamená ten neokomunista a okrem poľských výrazov, žiaden iný tam nebol ....
Mala som suseda, doteraz som lepšieho človeka nestretla, dobroprajný, láskavý, vždy ochotný pomôcť ...bojoval v Povstaní, bol presvedčený, že koná správne, mal svoju ideu, svoje ciele, chcel stvoriť lepší svet a predsavzatia, aby sa jeho potomkovia mali lepšie, ako sa mal on. Bol ochotný kvôli tomu obetovať život, bol to komunista!
Dnes už ľudí s takými vlastnosťami nestretávam, stretávam ľudí vystresovaných, zlostných, nevraživých bez ideí, s cieľom urvať si, čo najviac pre seba, bez toho, aby ich zaujímalo, koľko iných ľudí pri ich ceste za mamonom zničia. Poniektorí bez váhania zničia i tú svoju rodinu.
Ten komunista si zaslúži moju úctu a rešpekt.
A na vašom názore mi vôbec nezáleží, pre mňa ste krátkozraký a odpudivý typ, s ktorým by som nevydržala ani v jednej miestnosti .....