Grécko už nemá veľmi, čo škrtať. Grécko už len spraví výpredaj majetku, tak ako kedysi ČSSR. A kde zoberie na investície, na rozbeh ekonomiky, hospodárstva? Keď nemá ani na výplatu dôchodkov? Z čoho bude tvoriť hodnoty, aby mohli mať zisk a mohli splácať? Veď to je jedna bezodná čierna diera, ako oko hurikánu.
A všetci daňoví platcovia z krajín EÚ sa budú skladať na ten grécky tunel, ktorý však Gréci nevyužijú, lebo pôjde na splácanie gr.úverov, pôžičiek.
Ekonomiku nenaštartujete dlhmi, ale zmysluplnými investíciami s tým však v Bruseli nepočítajú, tí počítajú iba s tým, aby vytiahli od daňových platcov EÚ čo najviac, však záchrana Grécka. Houby s voctem!
5 rokov sanovali Grécko a Grécko pod ich "starostlivým dohľadom" padlo na hubu.


