Aj preto chce Rusko obchádzať Ukrajinu s plynovodmi a ropovodmi. keď si to nechcú nejakí chmuľovia uvedomiť, že Ukrajina je nebezpečné pásmo, škodia predovšetkým svojim ľuďom.
Aj preto chce Rusko obchádzať Ukrajinu s plynovodmi a ropovodmi. keď si to nechcú nejakí chmuľovia uvedomiť, že Ukrajina je nebezpečné pásmo, škodia predovšetkým svojim ľuďom.
Neschvaľujem takéto riešenie, lebo neschvaľujem vraždenie nevinných na Ukrajine. Ale, keď sa chlapci tak rozhodli, môžem im iba zaželať, vráťte sa čo najskôr šťastlivo domov!
Istým spôsobom vás obdivujem, nie som typ bojovníka, čo by vzal zbraň do rúk a šiel hájiť cudzie záujmy, ukázali ste statočnosť a odhodlanie pre boj za správnu vec.
Radšej by som bola, keby ste tam nikdy nešli, keby takéto masakre nikdy a nikde nevznikali, ale keď už, postavili ste sa na správnu stranu, nech vás žiadna nepriateľská guľka nedostihne!
Americkí vojaci už v Iraku mali implantované čipy na ovládanie vraj nálad, výhodné vecičky, ako robiť z ľudí monštrá a najmä na zabíjanie .....uf, pokrok na ovládanie stáda.
No prave, women, ti exoti rieseni nie su! Ti si spokojne, v klude s pozehnanim statu svoje milioniky ukladaju v offshoroch i nadalej.
woman, skuste trocha s nadhladom
Ze sa vybralo viac na daniach je spravne, este rezervy su. Lenze to je len omrvinka z toho, co unika do danovych rajov, to vsak akosi nik neriesi a kazdy obchadza.
Spravne, ze dotuju vlaky, spravne, ze znizuju DPH na potraviny, ale dotovat skolky u sukr.firiem je iba prelievanie zo statneho vrecka do sukromneho. To sa malo riesit cez obce atd ....
Otazka zakladna, ked kazdorocne su prijmy do SR nizsie, ako vydavky, co predstavuje rozdiel takmer 3 miliardy, takze chyba na stavajuce polozky, z coho to budu hradit?
Z buducich prijmov?!?
Mna osobne sa z tych opatreni dotyka iba znizenie DPH, aj ked to by bolo na diskusiu.
Ja sa iba pytam, z coho to budu hradit, ked SR je minusovy, snad az tak vela nechcem. Ja nikomu neupieram, aby zil lepsie, kvalitnejsie, len nie na ukor buducich generacii ....skoncime ako Greci
Ja nie som neprajnik, dozicim, ale nie som za lepsi zivot na niekolko rokov, chcem, aby aj ti po mne si zili lepsie.
Velkymuz a maly, nenamyslaj si!
R.Fica respektujem, hoci s nim vo viacerych veciach nesuhlasim.
Co o takom Prochazkovi, Sulikovi, Radicovej, Dzurindovi a inych povedat nemozem, nevazim si tie zapredanecke figurky.
To vsak neznamena, ze budem velebit vsetko, co povie, vykona.
ppppp, je v nezavideniahodnej situacii, do popredia sa deru nove smery z vychodu, ale my patrime k odporcom a postavit sa Zapadu otvorene, by znamenalo prinajmensom politicku smrt protagonistu, ale i ekonomicku a ta by bola znicujuca pre cely narod.
Ja sa o politicke dianie az tak nezaujimam, snazim sa ho ignorovat, ale ekon.stav krajiny nepusti. Ja na Fica pozeram cez toto okno a nepaci sa mi, co vidim.
Pozrite si stav BU v 12/14 a 05/15 je vybrakovany!
Kde zmizli tie peniaze, ked sa ekonomike tak dari?
Mozte mna nazyvat hlupou, sprostou, tarajucou, ale mne oci nik nezalepi recami, ktore sa so skutocnostou rozchadzaju.
Ma jednofarebnu vladu, uz davno mohol zmenit rozne zakony, ktore vylozene parazituju na statnom, na obcanovi a zacat mohol so ZP.
Pokial si budeme klamat, vsetko bude po starom a raz nas budu nase deti preklinat.
Snazi sa, ale nie iba kozmeticke upravy, to chce radikalny rez.
women, ja neobvinujem Fica z vypredaja krajiny, ja velmi dobre viem, kto to ma na svedomi a preco.
Taktiez som si vedoma, ze nema na slovenskej politickej arene hodnotneho protivnika, momentalne na Fica nik nema.
Ale vadi mi, ked prezentuje veci, ktore su loz.
Ako moze vyhlasovat, ze chrani narodne zaujmy, ked vo velkom nakupuje zbrane? My svoju armadu de facto nemame, nase velenie je sucastou voj.zoskupenia NATO, ktore broji do vojny s Ruskom.
Znizuje nezamestnanost, falsovanim statistiky, ako vsetci a naviac dotuje z penazi od obcanov miesta v sukromnych firmach? Aku to ma logiku?
Navysenie HDP, umelo vylepsuje statistiky, ako aj spotrebou, ludia kupuju auta, vacsinou na pozicku.
Ale to je docasne a ked to praskne, sposobi to sok. A nie ekonomicky rast.
Ako moze jeho minister prace vyhlasovat, aby si mladi hladali pracu v zahranici, namiesto, aby im vytvorili podmienky doma, to nie je ani narodne, ani ekonomicke a je to ficov minister.
Hej a v com ma pravdu? Jedine v tom, ze momentalne tento stat zije z vyberu dani, to je vsetko a z eurofondov, ale preco zije len z toho? Lebo investor je boh?
Prepacte o financovani verejnej spravy som sa ucila tusim uz v druhom rocniku este na strednej ekonomickej, tak si to zopaknem, hahaha ...aj som sa pobavila, dalsi odbornik
Že som tak smelá, to sú aké tie národné záujmy Slovenska? Iba tak mlhavo si spomínam na také niečo, ako národná hrdosť, čo už dávno pradávano nemáme a v Rusku ju nenájdeme.
Svojho času vykrikoval, že naším národným záujmom je úspešná integrácia do euroatlantických štruktúr a čo potom hľadá na východe? Však sme sa do tých štruktúr už úspešne integrovali. Vcucli nás ako štolverku.
Čo je to objem ekonomických a hospodárskych vzťahov klesá? Slovensko žiadne hospodárstvo nemá.
EÚ je chromý subjekt, ktorý zdarne mieri k svojmu rozpadu.
Rusko nemožno položiť nejakými sankciami, Rusko možno rozložiť len zvnútra a VVP to veľmi dobre vie a iste je pripravený.
Len nech tie nesvojprávne figúrky z EÚ šermujú, však už palošíky majú vyštrbené a pekne tupé, nikomu neublížia, iba sami sebe.
garmon, zrejme sa mýlite, toto naťahovanie prospieva len finančníkom, pretože už okolité krajiny Taliansko, Španielsko i Portugalsko majú problémy, navýšili sa im totiž úroky z pôžičiek o 10%, niekto tu hrá veľmi nebezpečnú hru s osudom mnohých krajín EÚ, je síce pravda, že sa zvýšili výnosy zo št.dlhopisov, ale tie skupuje od komerčných bánk ECB, preto to QE, takže opäť zarobia iba súkromní bankári!
Minister Kažimír, ŠR je schodkový, takmer 3 mld, rast zadĺženia k vytvorenému GDP je takmer 54%, prešustrovali ste peniaze z BÚ a načo?
Rozbehli ste nákupy vojenskej techniky, od USA, akože inak, predražené harampádi, odkiaľ to budete financovať, spoliehate sa na QE a nové pôžičky?
Dosahujeme nižšie GDP ako Vietnam, Bangladéš a či Angola, nechcem podceňovať tie krajiny, ale kedysi to boli krajiny, ktoré sme dotovali, učili a na ich trh sme vyvážali výrobky pod značkou Made in Czechoslovakia ....
Píšete o úspechu? A akom? Že ste vybrali viac na daniach? A čo daňovníci zdaňujúci v daňových rajoch, kedy obšťatníte ich?
Nechce sa mi to rozoberať kapitolu po kapitole, nezaujímajú mňa tie falšované numerá, čo uvádzate a iste dobre viete, že dôchodkový systém sa má v EÚ zjednocovať, tak sľúbiť min.dôchod môžte, ale čo bude po 2016 akosi nehovoríte, nepíšete a iste už máte návrhy k dispozícií.
tatino ....nakoľko posťahovali nejaké články, prečítala som si, ďakujem za podporu a k tým bankovkám, zrejme máte pravdu, vôbec som na to nemyslela, ale sedí to, máte postreh +++++
Výstižné a pravdivé.
Kedysi bol pán za svojho otroka zodpovedný, aby ho udržal v kondícii, veď mu zabezpečoval pohodlný život. Musel sa mu postarať o tú posteľ, jedlo i ošatenie a bol za neho zodpovedný.
Potom otrokárom tieto povinnosti odpadli, strčili svojim otrokom peniaze do ruky a staraj sa, ale budeš si všetko kupovať len odo mňa, otrokár si zabezpečil svoju vlastnú klientelu. Takže ten otrok vlastne žiadnu slobodu nezískal, len mu vymenili jeden chomút za druhý, trocha voľnejší. A ten utiahnu, kedy sa im zachce.
Nič sa nezmenilo .....iba naivný sa domnieva, že je slobodný a nezávislý.
cudzinec, úroky z vkladov, kde to žijete?
Vyjadrili sa dvaja, ktorým nerobí problém ždýmať svoj národ do špiku kostí len, aby svetovým úžerníkom vyhoveli vo všetkých ich rozmaroch.
Lenže Syriza povedala dosť, chcela zmeniť ten úžernícky systém, ktorý ničí celé krajiny, veď i mnohí imigranti, ktorí sa tak húfne tlačia do EÚ vyprodukovali tie úžernícke opatrenia MMF a SB.
Áno, Kažimír, tancujú nebezpečný tanec, viem, že si sčítaný, tak sa takým farbitým vyjadreniam nečudujem. Lenže oni vystavili svoj život na záchranu životov svojich spoluobčanov, to však ty nikdy nepochopíš! A či sa to podarí a či nie. Pribudnú ďaľší, čo budú chcieť strhnúť ten ťaživý chomút svetovej finančnej mafie. To, ty by si nikdy nedokázal!
Ale, ale .....keď sme sa tu viacerí vyjadrovali k téme pracujúca chudoba, tak tu jeden znalý, stále vypisoval o platoch vo VW.
Nuž, podnikov ako VW je na Slovensku ako šafránu, ale takýchto finančne poddimenzovaných je viac než dosť, lenže toto by mal riešiť štát s obcami, to je v ich kompetencii.
Počas svojho aktívneho života títo ľudia, čo vykonávajú prospešnú prácu pre spoločnosť, nielenže si počas aktívneho života neužijú, ale strádajú, strádajú aj na dôchodku. Je to hanba a ostuda spoločnosti, ktorá nedokáže náležite oceniť i takúto prácu.
lajosmaros ++ tak, tak ....ako sa vyjadril jeden ukr.politológ a nie je sám ....O 10 rokov, keď akože nás prijmu do EÚ, EÚ už bude dávno rozpadnutá, kde bude zdanie udržiavať ešte zopár východoeurópskych krajín, ale všetky tie západné pre nás vyspelé budú už mimo EÚ.
Ďakujeme, ale o také členstvo nestojíme, no vida, akú majú o nás Ukrajinci.
pravdalživá, skús sa vyspať a potom si nájdi reakcie svet.médií na summit G7 a najmä na vyjadrovanie sa demonštrantov, ľudia veria Vladimírovi Putinovi, vidia v ňom záštitu mieru.
Tie tvoje výkriky do tmy sú ako povedačky starej uslintanej kačky, hluchej na jedno ucho, nedoslýchavej na druhé, na jednom oku beľmo a druhé škúli .....to sú tie tvoje príspevky do diskusie .....
Odporúčame