A kedy Goldman Sachs požičali Grékom? Veď tí iba brali a to min. 600 mil. na províziach. Môjtybože!
A kedy Goldman Sachs požičali Grékom? Veď tí iba brali a to min. 600 mil. na províziach. Môjtybože!
hlavný stan, akosi to máš pomýlené a ajhľa, nerozumiem, ale píšem. Odkedy sa veriteľovi požičiava? Veriteľ je ten, čo požičal ...hlavný z bočného vchodu!
Tie peniaze nikdy žiadny daňový poplatca neuvidí, tie peniaze si štáty požičiavali s úrokom, Grécko chcelo z EÚ vystúpiť, načo frau zahlásila, v žiadnom prípade ....Grécko muselo ešte uzatvoriť s nemeckými zbroj.priemyselníkmi ďaľšie a ďaľšie zmluvy na odber voj.techniky, tam sú tie vaše peniaze, milý hlavný stan, v nemeckých a francúzskych vreckách a nie u Grékov, tí iba musia splácať, čo si ani neužili.
Bubu, nie Československo! Československo dokázalo jediné konkurovať Nemecku v priemyselnej oblasti.
Dnes už Československa nieto a zbytok je iba zašmodrchanou kolóniou čakajúcou na dotácie, tak Československo dopadlo, obyčajná typu africká kolónia, Nemci si vynahradili vojnové straty kolónií, kolóniami v EÚ.
ECB nefinancuje nič, cicero! To, čo si berú banky, tak to je od európ. daňových platcov a tí si to požičali od tých bánk, ktorým akože Grécko dlžilo. 240 mld v rámci pomoci Grécku skasírovli banky a 600 mil. z toho vzal Goldman Sachs, ako poradca.
Drachma by Grécku iba pomohla a najlepšie, ako druhá mena.
Máte pravdu, už tam začali inštalovať aj vojenskú juntu, zatiaľ sa to Grékom podarilo eliminovať.
Dalajláma však to je komunista, to o sebe prehlásil sám, skôr by som povedala, že to bol feudál z rannej doby. S Maom si veľmi dobre rozumeli a usporadúvali ukulelské hody, ani sa nedali rušiť, keď ľudia v okolí zomierali hladom. Fakt, príklad hodný nasledovania. Zvrátená doba, zvrátené činy i ľudia.
Prečo by mala hľadať, ako píšete, keď vie, kde sú.
O čom to píšete? 7 mil. nem.domácností žije v energetickej chudobe. Na severe pomocou veternej farmy Alpha Ventus majú prebytok elektriny, ale na juhu, najmä v Bavorsku kvôli zlej rozvodnej sieti, jej majú nedostatok a musia kupovať od susedov, najmä z Rakúska. Naviac nekontrolovateľný prietok ohrozuje stabilitu prenosovej sústavy ČR i Poľska, ktorý opakovane protestujú, ale houbeles im je to platné. Aby mohli Nemci diverzifikovať svoju prenosovú sústavu, museli by investovať a to sa podľa frau neoplatí, Nemecko stárne ....takže tak!
Aké jednoduché, všetko teraz hádzať na Grékov. Radšej nech kápnu božskú. Zruinovali celú EÚ.
Frau so svojim Paktom euro+ i Fiškálnym kompaktom. Bola to frau, ktorá nepripúšťala žiadny odchod Grécka alebo iného štátu z EÚ, bola to frau, ktorá nepripúšťala žiadny default a nepripúštala ani záchranu. Bolo to Nemecko, ktoré vyciciavalo všetky slabé ekonomiky, lebo to bolo Nemecku na prospech, lenže už aj na nich prišlo.
Tak si museli nájsť strašiaka, lebo beda pripustiť, že to oni majú na svedomí, ale namiesto, aby s Gréckom spolupracovali a snažili sa z toho vybŕdnuť, tak ho budú potápať. Veď to je také ľahké ukázať na obeť, on je vinník!
Kurdi na dobytom území otvorili masový hrob, samé deti. Podľa pracovníčky OSN islámisti, bojovníci to za slobodu, ktorých stvorili tí, ktorým tento poskok posluhuje si robia v Iraku a na okupovanom území z nevinných detí živé štíty, pribíjajú ich za živa na kríže, mučia ich nehoráznymi spôsobmi.
Hnus, je to odpad, obyčajný primitívny poskok!
Už Gréci odpoveď dostali, zablokovali im bankomaty. Môžu vyberať iba z niektorých, pokiaľ vraj nedostane nová vláda rozum, tak ich môžu odstaviť úplne, zastrájal sa ten, čo sa spolupodieľal na falšovaný ekon.ukazovateľov Grécka pre vstup do EÚ M.Draghi, chlapec to od Goldman Sachsu.
Vydieranie, zastrašovanie ....iba to vedia robiť, ak si niekto myslí, že sa nás to netýka tak vedzte, že ste na omyle, tie prídelové výbery z bankomatov už sú spracované a vo vhodnej chvíli to spustia, takže budete iba bezmocne búchať do bankomatu, nič odtiaľ nevypadne.
Človek v ohrození, nie je žiadna humanitárna organizácia, iba sa tak prezentuje. Iba sa skrývajú za humanitu, ale robia práve opak. V Čechách ich príznačne nazvali Člověk v plísni.
Ani to čítať nebudem, je to obyčajný štvavý paberk a nie slušne spracovaná a vyhodnotená situácia. Kamoš a fanda terajšieho slov.prezidenta, čo možno od takého lichého človeka očakávať, iba klamstvá!
To ani nepotrebuje komentár, je to odporné stvorenie, aké kedy chodilo po slovenskej zemi!
Nikto nevie, čo sa deje v Putinovej hlave ....mantra, ktorú opakujú všetci, ako by mali jeden scénar, sú tak pripečení, že to až mrazí!
Tak títo dvaja toho vyriešia. Času mali dosť a nič okrem ničenia EÚ nevykonali.
Som neveriaca, do kostola ani nepáchnem a nezaujíma mňa, že to odporúča RKC.
Referenda sa zúčastním, pretože tu ide o ďaľšie jestvovanie našej slovenskej spoločnosti, nášho národa, jeho práv a jeho ekonomického smerovania.
A tí, čo tak obhajujete tieto zvrhlosti by ste sa mali nad sebou zamyslieť, komu to prospieva. Ja viem, že zdravému vývoju našich detí, vnukov/vnučkám to ku prospechu nie je. Je to zhubnejšie, ako rakovina!
Rodina je základ spoločnosti, patrilo to v minulosti a patrí to i dnes. Dvaja homo rodinu vytvoriť nedokážu!
vykupovac, veď to dá zdravý rozum. Ako môže byť homosexuálny zväzok rovnocenný s heterosexuálnym. Ten heterosexuálny má jednu prioritu a to pokračovnie rodu, ďaľší ekonomický rast danej krajiny, čo homosexuálny nikdy nemôže naplniť.
Namiesto, aby sme sa starali o blahobyt a udržiavanie tradičnej rodiny, ktorá je základom každého štátu, každej spoločnosti, tak sa zaoberáme podružnosťami ekonomicky neprosperujúcim vzťahom.
A nepodstatnou vecou v dnešnej dobe je i to, že homosexuálne správanie preberajú zväčša ohlúple deti, ktoré si gayprostitúciou vylepšujú svoj živ.štýl.
Bože, Nummi, vy ste buď obmedzený, alebo zaplatený. Rozumu ani za mak.
Tú vojnu vedú oligrchovia v prvom rade a to najmä tí ukrajinskí a v druhom rade V.Putin má iné dôležitejšie veci a nie vojnu na Ukrajine, tá Rusku absolútne neprospieva a Rusko brzdí. Rusko do tej vojny bolo zatiahnuté, ono ju nevyvolalo. Čo však veľmi výdatne demokratické a po slobode túžiace júesej využíva, aby sa dostalo Rusku do pokladničky.
Už ste zabudli na úžasnú Viky Nuland? Jej manžel je Kagan neoliberál, ktorý radšej vyvolá III.svetovú, ako by mal pripustiť, že tie jeho neoliberálne harakiri pokusy zlyhali a bohužiaľ, takýto chorý mozog má za veľkou barinou veľkú moc.
Keby ste mali aspoň základné znalosti tak by ste vedeli, že povstalci ešte neovládajú celé územie Novorossije. Takže o akom natovskom území to hovoríte? Ukrajinu nechce ani EÚ ani usnato Oni chcú Rusko! A na celej Ukrajine im vôbec ale vôbec nezáleží, pre nich by bolo najlepšie, keby sa povyvražďovali navzájom a čo zostane hŕŕŕ na Moskvu.
Ukrajina potrebuje mier, prehlásil ten, čo rozkazuje bombardovať domy, školy, nemocnie, zabíjať nevinné deti, ženy, starcov iba preto, že nesúhlasia s jeho vládou.
Narkoman už sa necíti, vytrubuje nehorázne klamstvá, je to podliak, ktorý nemá právo, aby dýchal. On je bezcharakterný agresor, vrah aj s celou jeho suitou ....
Sörös vyhlásil, že iba vojnou proti Rusku môže Európa získať ..takéto kreatúry idú rozhodovať, čo je pre ľudí to správne. To už ľudstvo tak zdegenerovalo, že verím takýmito podliakom?
Akej strate? Akej strate, preboha živého, čo ste už načisto potratili rozum? Aké N spojené s úvermi, aké úroky, veď tie úroky a N sú obyčajná úžera.
Krišpín, to nemáte tam žiadneho schopného ekonóma po ruke, aby to ľuďom vysvetlil po pravde, na kieho zavádzate, klamete, popudzujete ľudí ....
dedo, z úcty k vašim šedinám, ale šírila poplašnú správu, ona je vari vojenská znalkyňa.
Už aj samotní Ukrajinci priznali, že žiadne ruské vojská na Ukrajine nie sú! Dedo, čítajte aj iné periodiká a neboli to iba Ukrajinci z Kyjeva, ale už to aj na ČT všeznalý tvrdý odporca Moskvy Karas priznal, že žiadne ruské vojská na Ukrajine nie sú!