Rubeľ sa zotaví, očakáva ruský minister financií
Kastmar máte správne portály, ešte môžte použiť shadowstats, je to portál, ktorý robí metodiku podľa OSN, čiže bez prídavných ingrediencií.
Ak si pozriete, kto je ten bloger, čo znevažuje Zero Noah Smith je platený vládou, môžte si vygúgliť, kde všade pracuje, je to niečo také, ako u nás zaplatené ekonomické lúzy INESS, INEKO.
Štátny dlh nie je až takou prekážkou, prekážkou je jeho obsluha, ktorá je v USA nehorázne predražená a najväčším veriteľom je FED a ten si účtuje i za papierik, zahraničným Čína a Japonsko, nasleduje Belgicko, zadĺžené až po uši, je donútené kupovať amer.dlhopisy, ktorých sa zbavuje Čína, Rusko, len tento rok nakúpilo za 100 mld.
Rusko nemá problém ísť na ázijské fin.trhy, Šanghaj a Hong Kong. Naviac Čína sa tiež rada zbaví nadbytočných dolárzásob, kamarát-nekamarát. S rbl čarujú aj preto, že BRICS zakladá novú banku a Rusko je vkladateľom.
V Hong Kongu vypukla žltačka, ktorú režíruje LondonCity, prichádza o trh, Rusi pilier LondonCity, odchádzajú.