bruk, ste buď tak naivný, alebo pomazaný? On tápe? Veď on nerozumie ani najzákladnejším diplomatickým hantírkam. Je to jeden namyslený, arogantný zmetek a obhajovať ho, že za to môžu poradcovia, je nanajvýš alibistické.
bruk, ste buď tak naivný, alebo pomazaný? On tápe? Veď on nerozumie ani najzákladnejším diplomatickým hantírkam. Je to jeden namyslený, arogantný zmetek a obhajovať ho, že za to môžu poradcovia, je nanajvýš alibistické.
Ježišukriste, Zmajkovičová, čo Vám duše vyfučali? Veď od samého začiatku bolo jasné, že média sa priam pretrhnú, aby nehodného ľudomila vykreslili, ako niečo nadprirodzené a neskutočne skutočné. Len Slovensko malo tú česť takéhoto dobrodinca získať, tak si to vážte.
To ešte len tie prevratné zmeny prídu, ale média o nich vedia už dopredu a dláždia cestu svetlým zajtrajškom v podaní ľudomila I.
Nechápem, pre kristove rany, načo sa ten R.Fico podujal na takú blamáž, veď mu muselo byť dopredu jasné a to som ho považovala za rozvážneho politika, že proti tejto proamerickej lúze, ktorú dokonca podporuje i MZ, nemá šancu...Ste právnička a čo takto preskúmať jeho obdivuhodnú podnikateľskú púť, našlo by sa toho viac než dosť, čo by stálo v rozpore s platnými Zákonmi a ešte viac s tými mravnými.
tak to sú všetky osadníčky celebritami už od 12-tich, dik dilino?
grey +++ áno, presne, je to skrátka ľudomil na pohľadanie ...Ste bystrý!
Nik sa toho nechytá, on to verejne prehlásil, že prvé, čo urobí, pokiaľ sa stane prezidentom SR, oslobodí Hedvigu Malinovú-Žákovú. Je to predsa povedané priamo na kamery.
Takže, háďa z hniezda zmijí, kisko prívrženec telom i dušou, nezavádzajte!
táčik a ty budeš robiť obhajcu a žalobcu zároveň, nech sa dielo podarí!
mirad, zbytočne sa namáhate, beaver ho nazýva krpáňom a ... Aj keby sa V.Putin na zlaté teľa premenil, beaver si bude tvrdiť to svoje, ale však nech má aspoň akú-takú radosť, ešte nevie, čo ho čaká.
Mýlite sa, ľudia si pamätajú, ale vytesňujú, avšak stačí impulz a spomenú si. Sú veci, na ktoré sa nezabúda...
Anton, iste máte pravdu, Maduro nie je Chávez, pokiaľ by tomu tak bolo, dnes by vo Venezuele neprebiehala farebná revolúcia v réžii USA.
A niečo aj dovážame? Zabúdate, že my máme presne vyhradené teritórium a ruské výrobky bežnej potreby tam iste isto nepatria.
švider ++++ máte pravdu. Politici EÚ hája iba svoje kontá, plebs ich nezaujíma.
Milý Anton, ešte sme len začali a už nás nezastavia, hoci sa pokúšajú, ale iste príde i na vaše slová, toho sme si vedomí.
Ale, ako veľký dramatik Havel, čo obohatil túto spoločnosť, povedal: "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí..." hoci to nebol jeho výrok, hodí sa.
secret, nemôžu mať žiadnu nahrávku, iste má SOS pravdu, je to pozliepané z nejakých iných videí ...to dnes predsa nie je problém zosmokliť.
beaver a Vy mútnu vodu nerád... Lenže nik vodu nemúti, SOS má pravdu, ste racionálny typ, prečo doteraz nemali vedomosť o nejakých aktivitách povstalcov, lebo ich nedokázali nabúrať a, ajhľa, zrazu majú nahrávky...Je to iste nepríjemné pre Vás, ale to je fakt ...
armageddon, pokiaľ mali vstúpiť na naše územi, boli varovaní a upozorňovaní, že vstupujú na územie spriatelené a za účelom oslobodzovania, takže, ak sa aj nejaký prípad vyskytol, bolo to ojedinelé.
Čítala som rozhovor s L.Svobodom, síce veľmi dávno, pokiaľ by sa niečo také bolo vyskytlo, hrozil i najvyšší trest a to zastrelenie dotyčného previnilca, povedal armádny generál L.Svoboda.
eurotik ++++ ...nabral toľko odvahy - takmer hrdinský čin - pekné, fakt vydarené!
A už nastúpil brídil Kerry, to si zase zmlsneme na Jen Psaki. ++
Balzam1 ++++ teším mňa, že si rozumieme a dík za to upozornenie na Craiga, i keď poviem Vám len tak medzi nami potichúčky, beriem tie jeho vystúpenia tak trocha opatrnícky, bol v exekutíve Regana, vtedy vlastne toto všetko začalo ... nemyslím Ukrajinu, ale blázni sa začali dostávať k moci v USA a sú tam už pevne ukotvení a začal aj rapídny prepad usekonomiky. Ale chcem veriť, že to myslí tak, ako hovorí. Treba si to vypočuť, veď aj úhlavného nepriateľa si treba veľmi dôkladne všímať a počúvať, veľa sa dozvieme ...