A to je vari na škodu? Veď s Maďarmi tu pekne krásne spounažívame, tak patrí sa! Ten Fico je kabrňák!!!
A to je vari na škodu? Veď s Maďarmi tu pekne krásne spounažívame, tak patrí sa! Ten Fico je kabrňák!!!
tak, tak, bulgar, moja reč, ale nech je sranda, prečo sa nezapojiť do diskusie ++
A prečo si andy47, Andrej O, vymazal svoj profil a ukážky tvojej tvorby v minulosti na Sme - foto?
Alebo pokračuješ v tom, čo začal ľudomil, že dal povymazávať Obchodný register SR a prerobil všetky Výročné správy DA do r. 2011. Tie po tom roku som už nesledovala, ale tie do r. 2011 áno a dnes sú tam úplne iné.
Kiska vie vytvárať aj bezdomovcov, ľudí na pokraji spoločnosti a kadečo iné, ale nič užitočné pre túto spoločnosť nevytvoril, iba hordu ľudí bez budúcnosti.
Áno, stretával sa s chudobou v cig.osade, ale najskôr si zistil, či majú poplatené všetky splátky a potom prijal ich pozvanie na rezne, ani ho nenepadlo, aby ich zaplatil. Fakt úžasné!
dalekoodBA, mne sú také veci cudzie, ja nedonášam. Občas uletíte a nezdravo sa rozčúlite, zrejme to mala byť iba zdravotná oddychovka. Ale odpočinuli ste si, nabrali nový dych, tak hravo do boja!
neviem, neviem, ale čímsi šmrcnutý je, to máte pravdu ++++
A čo ten Béla B. načisto potratil zdravý rozum, alebo aj jemu kvapká bridlicový plyn na karbid z USA nadácií spolu so Šebejom.
Veď maďarská menšina má na Slovensku také práva, aká žiadna iná menšina na svete. Učia sa po maďarsky, dokonca na úradoch majú nárok na slov.tlmočníka, oni zo seba spravili cudzincov v krajine, kde žijú.
Kňažko je ťažký antikomunista? Tak to je teda fór!!!!!!! Kňažko bude džemovať aj s diktátorom z nejakej africkej krajiny, pokiaľ z toho bude mať úžitok.
A, šák, nech mu Kiska niečo ponúkne zo svojho "bohatého podnikateľského porfólia" a či už sľúbil Filcovi a fernetovej lady?
A kdeže, kde ste sa dalekoodBA túlali? Vitajte, tie Vaše "velice zdravé" názory tu chýbali.
exblavak, ak myslíte Saakašviliho, tomu je tútor Bush ml. a prednáška poväčšine po amerických univerzitách. Teraz robí poradcu na Ukrajine, pripravujú sa na boj proti Rusku, on je dobrý herec, veď dokázal zrežírovať aj svoju vlastnú smrť, že padol zákernou rukou Putina.
Inak mňa udivuje, že takýto ľudia, bez cti a či len kapky slušnosti, sú prednášateľmi mladým ľuďom, to fakt už táto spoločnosť tak neskutočne hlboko klesla?
sedlak, prosím, neubližujte Ivankovi Štefancovi, on fakt nie je zlý, on je iba pomýlený, ale možno sa spamätá. Ono bolo dobré chlapčisko, keď sa zažral, bol to najvýkonnejší szmák široko-ďaleko, ale neublížil. A teraz sa iste v tej mäteži hľadá, ale peniaze sú silnejšie.
No, chudáčisko, už to má za sebou. Vraj bol unesený, dostal zrejme, čo si zaslúžil!
Inak veľa odklazov je na http://www.zvedavec.org. článok Jak rezonuje Krym v Pekingu a v diskusii je tam veľa odkazov k danej téme.
JaM, ešte som neraňajkovala to máte pravdu, ale nie z hladu, tak hovorím.
Ten článok bol v denníku SME deň predtým, než Kiska ohlásil svoju kandidatúru.
antikomac, len sa smejte, doprajem Vám.
Buriana som nenašla v žiadnej nebankovke, ako konatela a či štatutára, ale Kisku áno. Hľadajte a bude Vám dopriate, lenže rozum nehľadajte, to Vy nenájdete. Príjemný deň!
Kaddáfi nebol terorista, ten pád lietadla sa vysvetlil. Dnes je Lýbia trhom zbraní pre teroristov, ale za Kaddáfiho tomu tak nebolo.
Neviete o tej krajine nič, radšej si naštudujte, čo tam bolo a dnes už nie je.
Naviac, ako predseda Vlády tam bol, tak ako aj C.Riceová, Berlusconi a iní, ktorí od Kaddáfiho prijímali peniaze a diamanty, to sa však nehovorí, to sa nehodí, ale že tam bol Fico vyjednávať obchodné záležitosti ešte z minuosti, to vyťahujete. To, je štandardný postup.
Tak čumte i naďalej, milá Zaza!
Mafia? Uveďte konkrétne a nie všobecné, nič nehovoriace formulky. Zlodej? Podvodník? To, je väčšina Slovákov.
Tak Vy asi medzi normálnych nepatríte. Penta a konkrétne pán Hačšák je kmotrom pána Kisku, máte zlé informácie, nech Vám andy47 vysvetlí, čo majú Kiska s Hačšákom za kšefty.
Činy pána Kisku a čo také fantastické, prospešné pre spoločnosť vykonal? Že má nebankovky, ktoré požičiavajú so 100% úrokom? No, vida. To je teda terno.
Vidno, že sa učí, veď Maďari sú poblíž, treba s nimi udržiavať dobré vzťahy. Jeden nikdy nevie.
Tak sa spýtajte, toho Kisku, čo také ho spája s Pentou a konkrétne s Haščákom? Pýtala sa i redaktorka Sme, článok zmazaný ešte v ten deň.
Svatá prostoto, nový vietor, on je zatuchnutý, ako starý kabát, ktorý bol 20 rokov v naftalíne uložený.