"Rusi nikdy v histórii nikoho nenapadli."
Ty si fakt myslis, ze najvacsiu risu sveta Rusi vybudovali mierovymi prostriedkami?
"Rusi nikdy v histórii nikoho nenapadli."
Ty si fakt myslis, ze najvacsiu risu sveta Rusi vybudovali mierovymi prostriedkami?
Kazdopadne rozdiely medzi vychodom a zapadom Ukrajiny su velmi ostre.
http://bondarcuk.blog.sme.sk/c/345879/Ukra ji…
Teraz k tomu pribudla nenavist, ktora vzdy sprevadza vojny. Jedinym perspektivnym riesenim sa zda byt rozdelenie Ukrajiny.
Ak toto pisal Kommersant, vazne to nastrbuje tvrdenia o znovunastoleni cenzury tlace v Rusku.
"mali ste ako muž pohlavný styk s mužom v priebehu roka a zástupcovia Inakosti sa nad to povzniesli, lebo to nebola norma, ale len impertinentná zvedavosť predkladateľa"
Je to v skutocnosti velmi pertinentna otazka. Obrovske mnozstvo ludi bolo nainfikovanych HIV pri transfuziach. No a pri sexualnom styku muza s muzom ich bolo nainfikovanych este viac. Problemom tu je, ze existuje obdobie medzi nainfikovanim a vytvorenim protilatok (ktorych pritomnost by naznacovala infekciu). V tomto obdobi sa vsak infekcia uz moze prenasat pri krvnej transfuzii. Jedinym sposobom ako zistit nebezpecenstvo infikovania pacienta je odpoved darcu krvi na horeuvedenu otazku. Ak pravda je tato odpoved pravdiva...
Halo bruk, ospravedlnujem sa, ale neviem ako inac by som Vas skontaktoval. Nasiel som Vam nieco o tych daniach, co platia automobilky. Zrejme ste si vsak ten moj priospevok nevsimli. Tu je podsstatna cast z neho:
"Napriklad Kia motors, s.r.o. zaplatila na daniach v roku 2013 vyse 83 milionov Eur.
https://dennikn.sk/45202/ako-mal-vyzerat-k az …
A zamestnava asi 3800 ludi.
"Ono aj vtedy (za socializmu) sa občanovi ktorí poctivo pracoval a staral sa o rodinu ,žilo slušne a mal aj na voľné chvíle z rodinkou."
Akurat, ze si musel davat pozor na zobak, doma hovorit jedno a vonku druhe, citat len cenzorom schvalene veci, dovolekovat v zahranici len v schvalenych destinaciach atd, atd.
Takze nic, bruk? Vies, pravda.sk je seriozny portal, tu nemozes len tak trepat dve na tri. Ale pomozem TI.
Napriklad Kia motors, s.r.o. zaplatila na daniach v roku 2013 vyse 83 milionov Eur.
https://dennikn.sk/45202/ako-mal-vyzerat-kaz …
A zamestnava asi 3800 ludi.
" ako pri pár fackách hedvigy.. o čo vtedy šlo?? dobre.. dostala pár faciek.."
To dievca bolo surovo zmlatene a len totalne odporna mysel to moze komentovat tak, ako si to prave teraz spravil ty.
No kolko odvadzaju? Viete? Ale prosil by som hodnoverny link a nie JPP informacie.
BTW zabudli ste odpovedat na moju otazku. Takze este raz: "...aka by asi bola na Slovensku nezamestnanost, keby sme tu napriklad nemali ziadne automobilky?"
Vsak nech si ziju "za svoje", ale kym nevratili to, co si pozicali, ziju za peniaze veritelov a teda aj za nase. Aby nedoslo k omylu: ja zelam Grekom len to najlepsie, ale nateraz sa mi zda ze "hrdo" robia vsetko naopak.
Asi tak ako za Meciara. Dufam, ze sa tie casy uz nevratia.
Presne tak. A navyse, ak Grecko odide z Eurozony, ako bude svojou devalvovanou menou splacat dlhy, ktore ma v Eurach?
Poculi ste uz o hladani triesok v cudzich ociach, ked su nase plne brvien?
O Skotsku pisete „A prečo bolo referendum v Škótsku?“ Dolezitejsie je to, ako dopadlo.
Na moju otazku ste neodpovedali. A co sa tyka toho pozerania „co nastane o dva roky“... Ak to viete tak musite skoncit ako miliardar.
K prvej casti Vasho prispevku – najlepsou zarukou uzemnej celistvosti kazdeho statu su nie pomaly sto rokov stare zmluvy, ale spokojne mensiny a dobre vztahy medzi nimi. A musim povedat, ze vyfantazirovane stvave clanky ako je ten, pod ktorym diskutujeme k spokojnosti a dobrym vztahom neprispievaju.
Pokial ide o EU, neprehliadajte, ze od nej dostavame podstatne viac penazi, ako do nej prispievame. Nuz a ti „zahr.“ investori““ – aka by asi bola na Slovensku nezamestnanost, keby sme tu napriklad nemali ziadne automobilky?
Clovece, fatkt: kazdy nam len ublizuje. Aj cela EU vznikla len preto, aby nas nivocila. Okradaju nas, utlacaju, a my sme taki holubici....
Takze, bruk, citis sa teraz lepsie?
A kde spravili nasi predkovia chybu? Nie je to jasne? Vtedy, ked z uzemia dnesneho Slovenska vyhnali Germanske kmene (Markomanov a Kvadov) a usadili sa tu.
Riesenie: Madari by mali nasadnut na tie svoje krive koniky a odist za Volgu. Slovaci by si mali natiahnut krpce a odist pred Volgu. Tieto uzemia by mali patrit Nemecku, alebo prinajhorsom Rakusku.
Nevykrucaj sa. Nehovorime o "dolniakoch", ale o "dolnej zemi". A "Dolnozemski Slovaci" su nie z Trencina, ale z Madarska, pripadne z byvalej Juhoslavie. Chces povedat, ze sme si na tie zeme robili narok?
Co Ta vlastne zenie - chcel si si kopnut do Madarov, alebo patris medzi tych Slovakov, ktori su len vtedy styastni, ked sa mozu ponosovat, ako im kazdy ublizuje?
"Felvidék" neznamena "nase severne uzemie", ako to naznacujes. "Fel" znamena "horny" a "vidék" znamena kraj. Cize je to opak toho, ako ked my hovorime o "Dolnej zemi". Alebo myslis, ze my si robime narok na Madarsko?
Odporúčame