Slovensko môže pochovať euro, varuje Geist
"ako si ziju Greci"
Ty si si fakt nevsimol, ze Grecko sa uz snazi?
Vlanajsie usporne opatrenia:
http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Gree k_economic_crisis#Austerity_and_loan_agreement
A tohtorocne:
http://www.bbc.co.uk/news/business-13 940431
Ci nic menej ako grecke harakiri Ta neuspokoji?
A kedze ma piano uz ide umlcat tak odkaz aj pre "dedka". Preco si najprv veci neoveris? Ked je potrebne rozhodnutie konsenzom, tak aj ten najmensi clen ma v podstate pravo veta. A veto zastavi aj tych vacsich. Osud Eurozony skutocne spociva v nasich lakomych rukach. Obavam sa, ze vysledkom bude rozpadnuta Europa. Aspon Amerika si bude moct tlacit dolare do lubovole...
Sulik ma aspon tolko fifika, ze sa odstahuje do Australie:
http://www.google.sk/url?sa=t&source=w eb&cd=1&ved=0CBcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fmobil.plusk a.sk%2Fslovensko%2Fpolitika%2Fodstahuje-sulik-do-a ustralie.html&rct=j&q=Sul%C3%ADk%20dom%C4%8Dek&ei= KEBBTp-2Os6F-waai82pCQ&usg=AFQjCNGMG7rMFSyTBPu70ni K5ncayFNIKA&cad=rja