Po ruskej odvete hrozí Európe prebytok áut
Z rečnenia prezidenta USA, ktorému tlieskajú papaláši EÚ:
Americká ropa, americký plyn, americké zlato, americké diamanty a ďalšie americké nerastné bohatstvo sa v minulosti nejakým nedopatrením dostalo na územie Ruska. A tí Rusi sú tak drzí, že nielenže doteraz protiprávne využívali a využívajú majetok USA, ale dokonca ho nechcú vrátiť pravému vlastníkovi.
A ešte väčšia drzosť od Rusov je tá, že na území, kde je americká ropa, zlato, diamanty a ďalšie nerastné bohatstvo majú Rusi silnú armádu. Tá bráni právoplatnému vlastníkovi, aby mohol svoj majetok riadne užívať. A tomu sa hovorí agresia a lúpež tisícročia.
Právoplatný vlastník vyššie uvedeného majetku, ktorého sa svojvoľne zmocnilo Rusko, preto vyzýva krajiny EÚ, aby odmietli Rusom platiť za dodávky ropy, plynu, atď. Zároveň by mala EÚ prijímať ďalšie a ďalšie sankcie proti Rusku. Svetlým príkladom je v tom prezident a vláda Ukrajiny.