VŠMU, Herci, Matfyz , soroš a americkí žoldnieri nám idú diktovať
ako štít sa nehanbia zneužiť mládež
VŠMU, Herci, Matfyz , soroš a americkí žoldnieri nám idú diktovať
ako štít sa nehanbia zneužiť mládež
na tom videu, ktoré neustále maže autor článku jasne vidieť že tí mladí sa tam necítia dobre, sú tam z povinnosti voči svojmu pedagógovi mojžišovi, osobne si myslím že sú tam z domútenia
mládež je len živým štítom v rukách nebezpečných manipulátorov : Kiska, Mojžiš, opozícia, soroš žoldnieri...
Martin Mojžiš kandidoval vo voľbách v roku 2012 na prvom mieste kandidátky strany OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti. Z kandidátky však neskôr pre rozpor s lídrom strany Igorom Matovičom spolu s niekoľkými ďalšími kandidátmi odstúpil.
a teraz Matoviča a Mojžiša vražda Kuciaka spojila: Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka
s farskou sa chcel Drucker stretnúť niekoľkokrát,vždy to odmietla.
z akej sekty je martin Mojžiš ?
to video je údajne konšpiračné, nesmie sa uverejnovať. každého zablokujú kto ho tu uverejní
tomu sa hovorí demokracia
a na rozdanie názorného materiálu / červené tričká , mávatká .../
3/ platení grázly budú o 18hod pred športovou halou čakať na fica po skončení oslav mdž
v šere sa ťažko hľadá ten kto strieľa
Tma a noc má magickú moc
protest študentov o 17 hod? Prečo? Za bieleho a teplejšieho dňa sa lepšie pochoduje. Prečo až o 17 hod?
Nahnať ich do ulíc pred zotmení aby kuca paca dokonala v nočných hodinách dielo zkázy?
tie červené tričká je symbolika s viacerými významami
a po kalinakovi bude zitnanská vidierať odstúpením fica za uvedené výroky, ktoré označila za nedemokratické
myslím si že sa hľadala vhodná obeť, alebo niekto už bol tak netrpezlivý a slintajúci po moci v štáte až mu praskli nervy a zorganizoval vraždu Kuciaka
to nie je blbosť ale sofistikovane premyslené . Organizátorom nezáleží na bezpečí zúčastnených.
Oni by najradšej použili len tých pripravených odstreľovačov, ale keďže sú zbabelci, potrebujú aj komparz aby mali aliby
Každý tam ide na vlastné riziko.
Uvedomte si že strieľať do davu nebude polícia ale nasadení kiskovi odstreľovači
Streľbou vyvolajú paniku a šialenstvo môže začať
Konečný výsledok: Fico dal strieľať do davu bezbranných študentov
kiska zabudol povedať , že SIS na taliansku mafiu dlho upozorňovala členov Radičovej vlády
keď to hovorí Kiska tak je to "určite" pravda
tomuto podvodníkovi lož trčí z očí
1/ Obyvatelia Nitry v piatok 9. marca oslavovať v Nitre Medzinárodný deň žien predstavitelia strany Smer–SD na čele s premiérom Robertom Ficom. Oslavy sa začnú o 17. hodine v Mestskej športovej hale na Klokočine.
2/Paradoxne, v rovnakom čase sa v piatok 9. marca koná zhromaždenie „Postavme sa za slušné Slovensko“. Zhromaždenie sa začne o 17. hodine pred budovou okresného úradu.
Iniciatíva „Postavme sa za slušné Slovensko“ paradoxne a "neúmyselne " organizuje PUČISTICKÉ sprissahanie
Kiska je bezpečnostné riziko pre Slovensko a z toho dôvodu ho treba zbaviť funkcie
slová prezidenta nemajú žaidnu váhu, Ten človek nemá problém s klamaním a kradnutím
Odporúčame