Zdravie.sk: Diagnóza F60.4
Pokačovanie:V pracovnej oblasti sú to tí, čo intrigujú, ohovárajú, manipulujú, používajú klamstvá vo svoj prospech, čím rozvrátia aj stabilný kolektív.
Zdravie.sk: Diagnóza F60.4
Pokačovanie:V pracovnej oblasti sú to tí, čo intrigujú, ohovárajú, manipulujú, používajú klamstvá vo svoj prospech, čím rozvrátia aj stabilný kolektív.
Zdravie.sk: Diagnóza F60.4
Histriónska porucha osobnosti (F60.4)
Názov je odvodený od slova histrión, čo znamená herec. Vystihuje to podstatu danej poruchy, pretože títo jedinci sa správajú nadmieru teatrálne, majú sklony dramatizovať situácie, prehnane dávajú navonok svoje emócie.
Napriek tomu, ich vnútorné prežívanie je povrchné. V komunikácii vyzdvihujú dôležitosť vlastnej osoby, potrebujú byť neustále oceňovaní a obdivovaní. Sú citliví na odmietnutie a kritiku vlastnej osoby.
V osobnom živote majú problémy s udržaním dlhodobejších vzťahov, keďže ich správanie, ako obviňovanie, pomstychtivosť a hysterické scény, pôsobia vo vzťahoch deštrukčne. Kvôli silnej túžbe po dobrodružstve sú vystavení riziku, že podľahnú drogám či promiskuitnému sexuálnemu správaniu.
Ich citový život je veľmi labilný, ľahko podliehajú okolnostiam. Sú ovplyvniteľní inými ľuďmi, avšak sami sa snažia ovplyvňovať.
Dávam otázku do pléna:budú tlačovky aj vo štvrtok,piatok ,sobotu, nedeľu a pondelok alebo nebudú?
Tretí týždeň len zasadá a kváka svoje narcistické bludy.XV zjazd KSČ trval štyri dni a prijali plán rozvoja ČSSR na 5 rokov dopredu a ten táraj nevie čo spraví zajtra.Najlepšie by bolo keby mu na tlačovke vypli elektrinu a bol by pokoj.
Ľudia a nesmú stretávať vo väčších skupinách.Najpočetnejšia skupina je však matovičova tlačovka s jeho suitou a novinármi.Nepostrehol som zatiaľ že by mal nejakého hovorcu.Máme údajne najlepšie výsledky a oni ešte idú pritvrdiť opatrenia a vyhrážať sa pokutami.Ako to že občan s komunity pendloval medzi GB a SR?
S KU-KLUX- KLAN -om už spravili poriadok?
Cirkus kvôli jednej soche?Tak prečo ju odstraňovali?
brusel nič nevysvetľuje,len nariaďuje samé nezmysly.
Určite vznikne nadácia na záchranu slávikov.
My, ktorí sme vznikli evolúciou z opice sa vám ,ktorí ste boli uhnetení z hliny v raji, do života nepletieme,tak prečo sa pletiete vy nám?
Jedno sa chcem opýtať.Na rúška a respirátory amíci & co.embargo neuvalili?
Teraz s úžasom zisťujem že Číňania si vlastne postavia ekonomiku na dodávke r&r pre eú.
Je potrebné nariadiť mu nútený pobyt-čím ďalej od televíznych kamier.
Zato ty piješ krabicové a potom v delíriu spievaš americkú hymnu.
Да, вечная слава героям, погибшим за наше освобождение!
S prívlastkom samodeštrukčná.
Na tom stojí dnes celá ekonomika Slovenska a ešte na šití rúšok,dokonca na nich pracujú aj väzni.
Amerikáni už napadli kdekoho,teraz napadol ich koronavírus. Ďalší výprask.
Odporúčame