Je pár platených hlupákov, ktorí veria tvojim bludom, ale ty si naozaj na Cajlu. Píšeš také ujoviny, že na teba naozaj netreba reagovať.
Je pár platených hlupákov, ktorí veria tvojim bludom, ale ty si naozaj na Cajlu. Píšeš také ujoviny, že na teba naozaj netreba reagovať.
Na pár riadkoch. 2018 asi nie. Ešte sa pýta doplniť Varšavské povstanie a osud vyjednávača. Predchádzajúca história, tiež stojí za zmienku. Ich obludnosť prehliada aj Volyňský masaker, len byť proti Rusku.
Žiadne referendum a predčasné voľby, výsledok je neistý a vládna banda bude si môcť umyť ruky a zbaviť sa sľubov. Nech splnia čo sľúbili. Skrátením volebného obdobia o rok nič nezískame. Nech táto bagáž ukáže ako sa má vládnuť, ako sa majú stavať byty a diaľnice, nekradnúť a operovať v zahraničí, ak vás doma do dvoch týždňov nezoperujú.
Prašiví Poliaci si chcú cez NATO chcú riešiť svoj šesťstoročný komplex voči Rusom. Zatiaľ vždy si museli nakoniec olízať laby. Načo do toho ťahajú aj nás? Alebo to si plnia úlohu užitočného idiota?
Boris Zlatoústy, ak budeš robiť a mať výsledky, budeš Zlatoruký a budem si ťa vážiť.
Pán minister berte si príklad a practe sa!
Minule som napísal, že na Zbina nereagujem. Najlepšie je ležať hore maliňákom a nemáš žiadny problém, ibaže len keď maliňák je poľahnutý.
Je absolútne správne, ak sa človek na ktorého je vydaný zatykač zdržiava na území krajiny, ktorá vydala zatykač je morálnou povinnosťou jej zložiek osobu zadržať. Je normálne, že pri cestnej kontrole sa riešia aj skutočnosti mimo dopravy. Napríklad zadržanie hľadaných osôb. Jednoducho Protasevič bol v Bielorusku a úrady si splnili povinnosti. Nech nikto, nerobí z arogantného blbca martýra.
Pán minister Doležal, ešte dobre, že Vám ten Árpi niečo rozrobil. Kedy dačo urobíte aj Vy pán minister?
Ako tomu mám rozumieť, veď medzi Ruskom a Ukrajinou je Donbas. To teraz Rusi napadnú Donbas, ako oficiálnu súčasť Ukrajiny, alebo ako potom napadnú Ukrajinu, keď tá už má s Ruskom len hranicu na severe, a udrú na Charkov. Fronta nie je na Rusko - Ukrajinskej hranici, ale na Ukrajinsko - Novoruskej hranici. Aby toto blúznenie mohlo byť pravdou, tak musí Ukrajina prevalcovať Donbas, alebo to musí urobiť Rusko, aby sa dostalo do bojov s banderovcami. Poprosím okupanta, alebo numáka o vysvetlenie.
Pán minister Pohroma, čo ta prenechať stoličku niekomu súcejšiemu?
Stará dobrá Ukrajina. Starajte sa o nás, najprv Rusko a teraz EÚ. My sa budeme starať o prihrávky "malé domov", alebo nebudeme robiť nič, aby sme nič nepokazili.
Ruske vojska sú na Kryme a Krym je Ruský, je to tak ako ma byť. Prečo sú, americké vojská v Nemecku? Nemecko je americké?
Neviem či ťa baví byť za sprostého, ale netliachaj sprostosti a povedz, ako to bolo so začlenením Krymu do USSR, rozpadom ZSSR a prihlásením sa Krymu a Sevastopolu do Ukrajiny a novelizáciou ústavy Ukrajiny a uväznení Krymu a Sevastopolu v Ukrajine. Alebo potom čuš!
Podľa návrhu zákona pani Kolíkovej sa bude trestať za šírenie neprávd, preto je nutné urobiť zo zverejnenej informácie, že na prelome januára a februára Rusi napadnú Ukrajinu pravdu. Museli by sme pozatvárať celú americkú rozviedku, a to si nemôžeme dovoliť. Je jasné, že mocní tohto sveta rozhodli spolu s ukrajinským vedením, že začiatkom februára Rusko začne vojnu. Podľa scenára z Glivíc. Pani Jaternica chystajte príhovory, Tchorčok a Nagy leštite kanady.
Pán minister Doležal absolútne nezvláda svoj rezort. Je najslabším ministrom tejto vlády, nehovorím, že bábkoherečka by bola lepšia, ale jej rezort je viac menej zbytočný. Nejdú mu byty cesty železnice, ruší tendre, čím mu padajú rozhodnutia, posúva termíny výstavby a nedodržiava ceny. Hlavne že bol borec ak našiel igelit v násype D4. Možno by bol dobrý referent, ale rezort viesť nevie, nemá výsledky.
Zbrane už sú pripravené, môže sa začať. Verím, že aj druhá strana nezaháľa a dôsledne sa pripravuje, Nevidím nijakú snahu riešiť konflikt diplomatickou cestou.