Heh, уходи ты и HejBabaRyba в киску! 🐀🐀
Heh, уходи ты и HejBabaRyba в киску! 🐀🐀
Hm, tieto vydumky o vitaznych
zasahoch ukronacis dronovych
naletov robia miestnej, udernej
rusofob eskadre idt neskonalu
radost!
Hm, lotor i.š. zradil SMER, zalozil ps,
kvici, ze jeho sukmenovci z ps v eu a
ep svojimi bonzami proti SR spustili v
eu slovakfobne konania, aby vyvolali
na SVK pad vlady FICA a predcasne
volby!
Hm, ked som precital nadpis, ze
"Vysvetluje expert", ihned som
vedel, ze je to samozvany expert
matisak - necitat!
Hm, ioe bidet, ty mas problem
citat s porozumenim!?
Hm a kedy ta rusofobna eu cvarga,
lizajuca ukronackov anal, da dopyt,
ze kedy budu ukrobanderovci pykat
za vrazdy na majdane, v Odesse v
Mariupole, Donecku, Luhansku na
Kryme, za terorizmus v Moskve a to
na kulturne domy, bytovky, skoly na
civilnych obyvatelov RF? Za to musi
krescatik a kiiv lahnut popolom!
Heh, tri 💩 -Stanko1,
-CHAN-TENGRI,
-jjhc,
tu zasmraduju diskus
silnym wc ps odorom!
Hm, blizi sa zanik ukronacistov
udermi hyper lieskovicami!
Hm, nerad, ale na "zvasty" "Daj labku", reagujem
na teba. To opakovanie mi evokuje rusofobdebka
JohnAntomanyi, aj tvoja chorobna obsedantnosť
v opakovani tych chorobnych vyhrezov, ze si aj ty
uz prerastol do Dg.: F-10, F-20!
Hm, ty si taky hlupak, ze
si nepostrehol v com je v
tomto clanku pointa a ku
nej je vedena diskusia!
Hm a ty si opakovaci asinus!
Hm, pre idiota "oraj"
je kazdy idiot!
Hm, trapne je, ze si nedokazal citat
s porozumenim, kedze som polozil
v prispevku recnicke otazky o viere
a doveryhodnosti pisanych udajov!
Hm, ako verit prieskumu ixactly pre tv mrkviza, ze:
SMER 19,5%, ps 18%, Republika 11,6%, hnitie sk
9,1%, ale vas prieskum v clanku udava toto:
Smer 30,9%, PS 15,6%, Demokrati 11,3%
Republika 9,4%, SNS 7,3%, SaS 6,6%,
Slovensko 6,0%, Hlas 4,3%, KDH 4,1%, tak ako
je to s doveryhodnostou prieskumov!?
Hm, zeleny wc ukronacko
obvinuje RF z atomoveho
terorizmu pricom ukronaci
pustaju drony na ZAE a aj
ne Cernobylsky sargofag!
Ten jedinec znici eu a svet
privedie do atomovej vojny!
Treba ho rychlo eliminovat!
Hm, zbytocne, on je rusofobne
hoviadko, nerozmysla, riadi ho
kurator mi6, alebo ukropnacko
a on pise, co mu nakazu!
Hm, vstavaju novi matisako-
caplovicovci, vsak kubo! Tak
tieto tvoje vydumky necitat,
oni su tu pre rusofob idiotov
ala Kremelsky uboziak, John
Antomanyi, novic idiot Nech,
alebo aj ať žije SSSR !
Hm, 💩z KYSUC spopod
Svejka tu opat odorovalo!
Hm, vy, ps+ rusofobni lotri, mate
priamo ohrozenu funkciu cerebra
a tym aj celej CNS, preto by ste
mali byt zatvoreni v PL Cajla!
Odporúčame