Ten kto písal zákony o epidémií nikdy nerozlišoval medzi "infikovaným" a "chorým" lebo pojem "chorý" vytiahli niektoré indivíduá len v súvislosti s COVIDOM keď chceli nákazu bagatelizovať. Ako totiž vysvetľoval Doc. MUDr Peter Sabaka PhD. v TV, jedna vec je subjektívny pocit pacienta, a iná vec objektívny nález. A pri COVIDE má napr. mnoho subjektívne bezpriznakových infikovaných na röntgene viditeľné poškodenie pľúc. Tak ako určite kto je "chorý" a kto nie ? Naženies každého pozitívneho na rentgen ?


