Podobnosť čiste náhodná.
jeff - pozri sa na číslo 19901 v známom zozname
20.8.2014 - 15:06
Kyjevu chybí na topnou sezónu asi 800 miliónů krychlových metrů zemního plynu, což představuje asi 40% z běžné potřeby města. Uvedl to dnes ředitel "Kyjevských tepelných sítí" Eugene Glushak.
tie slová o renome McDonaldu nie je vybudované na kvalite, ale stojí jedine na reklame...
medzi tých čo v sobotu a v nedeľu pracujú chýbajú farári!!!
A čo zapracovať do zákona o kontrole potravín v prípade nezaplatenia pokuty - následné zhabanie motorového vozidla. Štátna správa sa tak vyhne zdĺhavému vymáhaniu pokút a odradí to najmä poľských a iných kšeftárov, vrátane našich tiež obchodníkov..
EU na prípadné protesty proti prijatým sankciám voči RF sa už pripravila, len to naše média nezverejnili.
EU potrebuje niekomu vziať, aby mohla dať na podporu chunty v Kyjeve.
ani by som nepovedal - to čo tvrdíš, že je pravda. Prečítaj si čo si napísal...
Každým dňom pribúdajú dôkazy, že na likvidácii malajzijských lietadiel má podiel aj USA. To však nesmiete čítať len slovenské denníky.
Tvoje vyjadrenia mi pripadajú ako nepodarené vyjadrenia prognostika F.Gála, už iba zostáva aby si zdrhol...
tiež je smiešne keď USA nedovolia dovoz ovocia napr. z Poľska?
štát nemá občanov ochraňovať kontrolnými inštitúciami?
To majú občania platiť len dane?
západ má plné gate - rastie nezamestnanosť...
Reči sa hovoria a chlieb sa je. Zatiaľ Nemci len hovoria, ale nevedia či budú aj jesť. Strata 25 tisíc pracovných miest je vyslovené vysoko poddimenzované, reálnejších je strata 250 tisíc pracovných miest. RF kupuje poľnohospodárske a potravinárske komodity a oni rozhodujú či kúpia alebo nekúpia a za akú sumu. Do popredia sa dostáva veľká ponuka nielen z Európy, ale aj z ostatného sveta. Uplatniť sa dnes na trhu je veľmi zložité. Dnes sa vyberá a hľadí najmä na kvalitu.
shark - riadil si aspoň nejakú skupinu zamestnancov? Asi nie - pretože by si také hlúposti nepísal.
Dostal si sa na úroveň nicku - rados...
Prečítajte si čo ste napísali a čo sa deje vo Fergusone - tiež je tam vyhlásený stav vychádzania a je tam vojna ako vy tvrdíte, že bola na Slovensku?