Výrobcovia, ktorí nesplnili "slabučkú" normu pre výrobky by mali ísť robiť niečo iné, nedá sa tolerovať stopové alebo iné nedodržanie normy. Otázkou je, ako by sa výrobcovia tvárili, keby občania platili peniazmi so stopovými prvkami nepravosti. Celá inšpekcia spolu s ministerstvom je veľmi tolerantná voči tzv. výrobcom.

