Cíger vs Kohút - dišputa o ničom
Za celý rok pôsobenia manažéra Kohúta, tento nič nespravil. Okrem jedného "výletu" tzv. "svojich" do Tatier a podpísanie akéhosi nezáväzného memoranda. Z debaty jednoznačne vyplynulo, že Kohút za jeden rok nepochopil do dnešného dňa o čom je hokej, a čo potrebuje. Túto skutočnosť potvrdzuje aj to, že bol v dejisku hokeja a ani raz neprišiel do kabíny reprezentácie, a najmä nevyslovil potrebné slová na povzbudenie hráčov.
Doteraz ani splnomocnenec pre mládež a šport nedal k súčasnému stavu hokeja svoje vyjadrenie. Ak štát prispieva na hokej, mal by stanoviť určité kritéria, napr. spôsob výberu prezidenta SZĽH, spracovanie koncepcie ďalšieho vývoja, prípadne prijatie operatívneho plánu na riešenie nepriaznivého stavu, ... Aby sa patová situácia pohla, napr. žiadať odstúpenie Kohúta a ostatných a zatiaľ zastaviť prísun peňazí zo štát. rozpočtu.
Smiešne bolo vyjadrenie Kohúta, že teraz mesiac sa bude čakať na vyjadrenie Šatana, či prijme miesto GM slov.hokeja. A vraj "manažér"...