...inteligent"...
Milanko, málo sa snažíš "velebiť" Naty..., dnes nemáš šťastný deň...
Podľa tvojho vyjadrenia si asi nečítal tento článok, ale niečo iné.
"Zároveň podľa Súdnej rady v stanovisku poradného výboru rozsiahlo opisujú nesporné kvality Procházku, jeho právnu prax, jazykové schopnosti a medzinárodné skúsenosti".
Spochybnenie Procházku pred výborom asi spôsobil udavačský list Sulíka.
Myslíš si, že ho na tej funkcii niekto drží?
Kancelária prezidenta je na dovolenke? Źiadna reakcia prezidenta na postoj obyvateľstva?
Čo si zabudol na šéfa znalcov, ktorý musí mať z toho nejaké prašulky? Skôr to vyzerá na zorganizovanú skupinu..., sám by nič nedokázal v takom rozsahu...
To šéfovi ukrajinského štatistického úradu poradil, ktorý z poradcov - Dzurinda alebo Mikloš? Alebo sú to "malí" úradníci?
Lipšic už zabudol s akými "týpkami" chodil na hokej?
Súhlasím, Žiga nie je odborník a ani manager, pretože mal možnosť na cenové výmery upozorniť a zastaviť ich, nič neurobil...
...ale on myslel svojho brata, ktorý odišiel z Holandska na Ukrajinu aj so svojou ženou Ukrajinkou...
Števo a kde si nechal treťosektorové organizácie, najmä tie, ktoré sú napojené na štát? Pole neorané?
Ľudsky ťa chápem, keď nerobíš alebo si nerobil v tejto oblasti - je potom pre teba každý pomýlený. Rýchla by bola moja odpoveď odkázať ťa na stránky MH SR, na energetiku a každé rozhodnutie ministerstva v tejto oblasti, kde sa vždy, vždy píše o cenách energetických komodít.
Záverom len jednu vec - predpokladám, že poznáš pojem Legislatívne pravidlá vlády SR a tam nájdeš aj pojem neopomenuteľný účastník legislatívneho konania. Snáď sa dovtípiš, že prečo som uviedol "energetické koncesie", ktoré vydáva MH SR.
Ja však na 100% viem, že vyhodňar Žiga mal na stole aj cenové výmery. Len, Žiga by musel rozumieť čo má pred sebou, ale tak ako nerozumel problematike životného prostredia, tak viacnásobne nerozumie ani problematike, ktorú rieši MH SR. Čo už, to je problém predsedu vlády. Žiga by nemal sedieť ani na jednej vedúcej pozícii, ktorá má vplyv na občanov Slovenska.
Ak chceš byť spravodlivý, tak by si mal riešiť a zaradiť pracovnú dobu aj turnusových pracovníkov. Neviem prečo sa zameriavaš len na nedeľu a poslanci pritom riešia aj sobotu. Možno povieš, že všetkým sa vyhovieť nedá.
Spravodlivosť nastane iba vtedy, ak aj ostatní občania budú mať takú istú dĺžku pracovnej doby ako prvý občan, prezident - občan pre všetkých Slovákov.
Blogerka sa pýta aké stopy prezident zanechá? Odpoveď je veľmi jednoduchá - "letecké stopy". Pretože s dĺžkou pracovnej doby je už v 22.storočí, a stopy sú od pristátia lietadla až po jeho ďalší štart. Len neviem, či občania Slovenska si takéto "prezidentovanie" pri voľbách vedeli dopredu vôbec predstaviť.
Len si spomeň, koľkokrát tvoja rodinka bola, napr. za posledný rok v sobotu alebo v nedeľu v obchode nakupovať?
Nehovorím, že práca v sobotu a v nedeľu je pre zamestnancov obchodov lukratívna práca, ale podľa návštevnosti obchodov v tieto dni je nakupovanie pre ľudí riešením z rôznych dôvodov.
Odporúčame