Nech si to kto je nespokojný vybaví s Dzurindom a Miklošom...
Nech si to kto je nespokojný vybaví s Dzurindom a Miklošom...
Pani ministerka váš lacný byt nepodkopáva dôveryhodnosť súdnictva?
Britský najvyšší súd si robí srandu z parlamentov Škótska, Walesu a Sev.Írska. To bude ešte čóro - móro.
Po Brexite pripravuje sa Amexit. Vystúpenie USA z OSN a zbavenie diplomatickej imunity pre všetkých pracovníkov OSN. OSN už hľadá nové sídlo.
Prinajhoršom zalezú pod paplóny...
Pepek, neviem o aké vytešovanie ti ide. Asi nevieš čo pri takýchto EÚ zmluvách musia robiť jednotlivé štáty únie. Ak chceš debatovať a nerobiť sa neznalým, tak si to naštuduj, vrátane dcérskych amerických firiem, ktoré sídlia v Kanade.
Tatarák, máš problém s čítaním a rozumieš vôbec písanému textu. Aby si porozumel, potrebuješ s palacinkárňou zobudiť myslenie?
Spojené štáty vlani ťažili v priemere 9,4 milióna barelov ropy denne, z toho asi polovica pochádzala z bridlicových ložísk. Do USA sa dováža ďalších zhruba sedem miliónov barelov denne.
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/4 10… - debilný názov článku ČTK (obsah nezodpovedá titulke)
V súčasnosti USA nie sú sebestačné v ťažbe ropy. V ťažbe plynu sú už sebestačné.
Vyjadrenie H.Clinton "Teď, když se tím veřejnost zabývá, tak vůbec nezmínila skutečnost, že paní Clintonová před pár lety blahořečila TTIP prohlašujíc ho za „ekonomické NATO“. Samozřejmě, že BBC se rozhodla psát o jejích prohlášeních k TPP, kde paní Clintonová o tom musela ujišťovat, aby si neznepřátelila voliče Bernie Sanderse a spíše se vyjadřovat k tomuto jejímu postoji než k TTIP, o které jde. Její starý šéf Barack Obama dokonce letěl do Evropy, aby se pokusil tu zkázu zastavit, když se ta dohoda začala počátkem letošního roku (2016)rozpadat." V červenci Guardian uvedl: „Obamova administrativa řekla, že když nebude moci podepsat dohodu TTIP, tak chce, aby se ta úloha přenesla na Hillary Clinton.“
To bude východňar minister Žiga roniť krokodílie slzičky. Kade chodil, tak propagoval túto dohodu ako aj dohodu EU s Kanadou - CETA, teda 500milónovou EU a 35 miliónovou Kanadou, ako sa EÚ "nabalí" na Kanade.
Fico je zodpovedný aj za novelu školského zákona, ktorú predkladá SaS!!!
SaS takto vidí zlepšenie školstva?
Napriek tomuto?
§ 149 Usmrtenie
(1) Kto inému z nedbanlivosti spôsobí smrť, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.
(2) Odňatím slobody na dva roky až päť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1
a) závažnejším spôsobom konania, alebo
b) na chránenej osobe.
(3) Odňatím slobody na štyri roky až desať rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 na dvoch alebo viacerých osobách preto, že hrubo porušil predpisy o bezpečnosti práce alebo dopravy alebo hygienické predpisy.
Možno sa mýlim, ale v podstate píšeš o veciach, čo nemáš dôkladne naštudované. Napr. vzťah polícia - vojaci,...
V súčasnom stave amerického rozpočtu si amerikáni dobre spočítajú, či stiahnu armádu domov. Teraz im ju platia štáty, kde je dislokovaná.
Za raňajky s Bushom musel Dzurinda zacálovať, samozrejme, že to išlo zo štátneho rozpočtu.
To isté mastný vlas platil za foto s Obamom a jeho manželkou...
Odporúčame