"Sa potom čuduješ, že ti tam chodia len komunisti a nacisti? = praví a ľaví EXTRÉMISTI"
Lajosh, keď sa pomýliš aj pravdu povieš, resp. napíšeš...
Každý z debatujúcich sa čuduje, že keď neznášaš blog "cudzinec" - si tam na každom jeho príspevku - teraz je to už evidentné prečo!!!


