Tak sa pýtam prezidenta Slovenskej republiky, ako občan, áno ako občan. Malo Slovensko nejaké kolónie na blízkom východe, alebo v Afrike za posledných 1000 rokov. Pokiaľ ma pamäť neklame, tak žiadne. Prečo by malo potom Slovensko, ako štát trpieť za šialenstvá, ktorých sa dopúšťali kolonizátori v predchádzajúcich storočiach. Zo solidarity?! To predsa nemyslíte vážne! Drancovali krajiny, brali si z nich nerastné bohatstvo a my máme teraz za nich brať utečencov?!


