Takíto majú v "merku" celý štátny aparát, preto si to dovoľujú.
A nielen toto...
Takíto majú v "merku" celý štátny aparát, preto si to dovoľujú.
A nielen toto...
...a kedy si sa zobudil? alebo ešte snívaš?
...utečenec za žrádlo toho nakecá...
...asi preto máš gloriolu. Nie si klon anjela?
...tak preto ohradená ambasáda kupovala sieťky na motýle...
...vidno, že si to skúšal až sa ti zadrhlo kolečko...
Tí úradníci, čo to povoľujú, si neuvedomujú, že SR je v súčasnosti predsedníckou krajinou EU?
Aha, preto sa okolo Brexitu "hrajú také tanečky"?
Prevezmú zodpovednosť za prípadný teroristický útok organizátori alebo tí čo im to povolia?
...aj za toto by mal odstúpiť s celou vládou...
Vraj, že nie si rasista...
Jednoduchším je vždy všetko jasno...
V tých prešľapoch stále pokračujú...
Myslíš si, že ešte Rakušáci nezliezli zo stromov?
Čo takto školenia členov komisií pred voľbami?
Zmatkovič nechce náhodou kandidovať na bielu vranu, keď mu už jedna s doktorkom nevyšla?
ČTK - najpravdivejší spolok kamuflážnikov..., kto im ešte verí?
Odporúčame