Konferencia rektorov by si tento článok mala dobre prečítať, pretože takýto predmet "zločinnosť", na európskych vysokých školách, aspoň neviem, že by sa vyučoval. Nečudo, človek sa učí celý život. Podľa niektorých politikov z rôznych krajín EU a "slniečkárov" prišli väčšinou len VŠ vzdelaní migranti - lekári, učitelia, inžinieri, chirurgovia, ...


