Súhlasím, v prvom rade ide o osud Slovenska, a to si mali a majú uvedomovať všetci zvolení poslanci. Beblavý mi pripadá ako taký rozmaznaný, arogantný spratek, ktorý intelektuálne nemá na funkciu poslanca a bude meniť strany, ako ponožky, aby sa len dostal do parlamentu.


