Možno aj doma občas kričí Na stráž! ako jeho apenko.
Možno aj doma občas kričí Na stráž! ako jeho apenko.
Popov,Solovjov, Mardan, Simonjanová.....
Rusko zatklo v neprítomnosti sudcu Medzinárodného trestného súdu:D:D:D:D:
Ja čakám kedy skončí trojdnová, pardon trojročná špeciálna vojenská operácia, zatial sa podarilo demilitarizovať až 10% Ukrajiny a sám minister obrany sa osobne chváli každou dobytou dedinkou:D:D:DDruhá najsilnejšia armáda sveta:D:D:D
No vieš, niekto má brata, a zase rusofili majú rodičov súrodencov:D:D:D:D
Toto Rusom moc nepomôže, strielajú si do vlastnej nohy, asi zabudli na Trumpovu povahu:
Váži si, ale neváži si tvojich:-))))
LOL, rusofil sa snaží byt múdry. Rusko je múdre, krásne.:D:D:D
Nuž čo. Rusko nie je civilizácia,to je životný štýl.
To je ten čo 1992 hlasoval proti zvrchovanosti Slovenska ?
Taký bol prenasledovaný že vyštudoval právo.:D:D:D
Nuž jeho otecko sedel v klerofašistickom slovenskom sneme 1938-1945 a hlasoval ako hlasoval. Aký apík taký syn. Presne ako u Blahakota.
A prečo by mal? Slávna druhá najvačšia armáda sveta za 3 roky dobila necelých 10% Ukrajiny a jediné vačšie mesto Mariupol lebo ležal na frontovej línii. Z Chersonu utiekli sami bez boja:D:D:D Ked si chce Putin zlikvidovat ekonomiku aby sa udržal na žive je to jeho vec. Prehra vo vojne sa v Rusku neodpúšta ani diktátorom.
Nielen to.Isto má viacej v palici ako ty a celá tvoja rodina dokopy:-)))
Gangster z NKVD žobre v severnej Korei muníciu aj vojakov, v Iráne o rakety a v Cíne o súčiastky. Zúfalec musí predávať ropu Indii a Cíne s 30% zlavou a Cína chce aby celý nový plynovot sila sibíri 2 zaplatil sám.
Ukrajinskí obyvatelia sa už tešia na filtračné tábory, arktické gulagy a odoberanie detí.
Ruskí zbrojári vyplakávajú že budúci rok skrachujú, lebo dostávajú len 30% sumy a zbytok si musia brať ako úvery v bankách, kde je hlavná úroková sadzba už 21%.Tí zúfalci už musia volať do boja severných Korejcov, treba niečo k tomu dodať?
LOL, starý Trump a rozhoduje podla toho čo povie Musk, a nie jeho syn. O vreckové budúci rok príde hlavne Putin, lebo Trump 100% dodrží slub o masívnom rozšírení ťažby ropy a plynu, koniec všetkým obmedzeniam, zaplavenie trhu ropou.Cena ropy pôjde dole,dole a dole.
Odporúčame