Ale áno, má pravdu.NHL nemá s americkou vládou NIC spoločné.To nie je KHL.
Ale áno, má pravdu.NHL nemá s americkou vládou NIC spoločné.To nie je KHL.
Oni by si tiež mali uvedomiť, že ked už nebudú pre KHL dost dobrý, v Europe zoženú nový klub tak akurát v Nemecku, aj to nie je isté.
Ako povedal ten polský minister-v ruskej televízii sa nám pravidelne vyhrážajú, a ked im veríme nazvú nás rusofobmi:D:D:D
ten vyrába generáciu Snowflakes.
Problém sa volá Tiktok.Cínania dobre vedia,prečo ho doma zakázali.
Nerob sa blbý, biele ženy sú posadnuté černochmi,to vzdy bolo aj bude,naopak to neplatí,lebo majú najviac testosteronu,aziati najmenej.Aj na Slovensku ked študovali černosi na univerzite, večer za nimi Slovenky šplhali na ich balkony to hovoril každý.
Píšete pekné hlúposti.Prakticky tí istí hráči hral pred Kozákom a po nom.Za Grigu a za Hapala.Katastrofa.Kozák možno nie je práve sympatický človek a je tvrdý k hráčom,ale trénovať vie.Ten rozdiel bol vidieť nielen vo výsledkoch ale aj v hre.
Hamšík nikdy nehral za U21,od 19 rokov bol v A tíme.Nepamatám si už ako to bolo v roku 2000,ale ked sme hrali druhé ME U21 pred 5 rokmi,tak Anglicko,Nemecko a další tam poslali B a C tímy.
Práveže viac sa v zahraničí presadila dalšia generácia okolo Hamšíka. Skutočne dobrú kariéru mal Greško,Mintál a Nemeth.Ostatní len v priemerných kluboch,hlavne v Cesku či Rakúsku.Ked si spomeniem ako chytal Contofalsky za A reprezentáciu hned ma rozbolí brucho.
To si nemýliš s nejakou inou generáciou? Jeho generácia si zahrala na domácich ME U21,vtedy boli Češi svetová spička,aj v U21 aj v Atíme okolo Nedveda. Tejto sa podaril jeden úspech,len málokto sa presadil v zahraničí,potom aj A tím reprezentácie tak vyzeral.Babnič sa v A reprezentácii nepresadil,to Szili Nemeth a Greško.
Vás Rusov?
Som zvedavý či nezabudli aj na druhú vlnu, pozabíjať záchranárov, to sa naučili od islamistov. Na Kryme vraj vôbec nehlásila poplach protiletecká obrana a na letisku je najmenej 5 požiarov.Zrejme už použili tú ukrajinskú verziu Lancelov.
Takže hladomor v Indii bol počas vojny a išlo o to zabrániť postup Japoncov ktorí na dobytom území vykonávali velmi škaredú politiku k domácemu obyvatelstu,vid Cína alebo Filipíny.O tom ako brutálne viedol Stalin národ počas vojny,napr.vyhodil priehrady a zatopil státisíce ludí aj vlastných vojakov a pod.sa ani nediskutuje, kedže to urobil aby spomalil nemecký postup. Známejšie sú skôr Stalinove výroky ako "Smrť človeka je tragédia.Smrť milionov štatistika."Co sa týka Hlinkovcov, označovali ZSSR za peklo na zemi a vela ludí im neverilo,vela ludí volilo komunistov.Ked sa tam za bývalé polské hranice na východe dostali vojaci slovenského štátu tam zistili že Hlinkovci neklamali.
Tak takéto niečo by nenapadlo ani Matoviča. A získajú tým len úbohých 45 milionov Eur.V rozpočte zdravotníctva si to ani nevšimnú.S čím ešte génius Kamenický príde.
USA presvedčili Bielorusko,Ukrajinu a Kazachstan aby ako nástupnické štáty odviezli jadrové zbrane do Ruska,výmenou za budapeštiansku garanciu hraníc.
Velmi silné argumenty,škoda sa netýkajú toho čo som napísal.Alebo predsa len, čo z toho čo som napísal nie je pravda? Kolko máš rokov dedo?
V čase budapeštianskeho memoradne kde velmoci vrátane Ruska garantovali ukrajinské hranice už ZSSR neexistoval.Za garanciu hraníc Ukrajina odovzdala svoje jadrové zbrane Rusku.O jednu generáciu neskôr mali výsledok.
Z NATO sa dá a dalo vystúpiť, z Varšavskej zmluvy nie.Vid Madarsko 1956 a CSSR 1968.Len pripomínam že Francúzsko kde NATO aj sídlilo a aj Grécko z NATO vystúpili a potom znova vstúpili.Osud popraveného madarského premiéra a osud Dubčeka bol osud tých čo chceli vystúpiť z VS.
Všetci susedia sa Ruska boja alebo ho nenávidia.Okrem Cíny ktorá vie že je silnejšia.Rusko je mor našej doby so svojím imperializmom a putinizmom.
Odporúčame