Simona na Markíze: Kaliňák je "špina"
Všetko dobré do nového roku.Zelám schvalovatelovi okupácie a genocídy na Ukrajine diabolskou orientalnou ríšou,aby sa mu dostalo podobného zachádzania,ako zachádzajú s akýkolvek podozrivými v jeho a Carnogurského milovanej despocii,napr.včera odsúdili 18 ročného chlapca na 4 roky v trestaneckej kolonii za kritiku vlády, a to súd vraj vzal na vedomie rôzne polahčujúce okolnosti ako účast na matematickej olympiáde a vzorný život. Zelám to všetkým trom, Trom kokopcom z madarského znaku, Medvedárovi aj tomu tretiemu čo nosí v jeho stareckou demenciou a trojitou schizosfréniou rozzožratej hlave. Se Sovietským svazem,prisla bída na zem.