Daj link, ale nie z Ruska, poznáme slobodu prejavu, teda iba pre prejavom v Rusku. V Nemecku boli proputinovské demonštrácie Rusov, sú ich tam vyše 2 miliony, ale nikoho nezavreli, pre ruskú mentalitu divné konanie Nemeckého štátu.
Daj link, ale nie z Ruska, poznáme slobodu prejavu, teda iba pre prejavom v Rusku. V Nemecku boli proputinovské demonštrácie Rusov, sú ich tam vyše 2 miliony, ale nikoho nezavreli, pre ruskú mentalitu divné konanie Nemeckého štátu.
Daj link kde sú 15ročné deti, a ešte si prečítaj najnovšie komentáre Girkina na Peskova a ruskú generalitu, vážne by ma zaujímalo, z akého roku sú učebnice na ruskych vojenskych akademiach.
Solovjov je v šoku že sa prevalilo tajomstvo o jeho 2 synoch v Londýne-jeden kameraman, druhý mužský model,ani jeden nenarukoval:"môj syn(iba jeden?) sa ničomu nevyhýba, má svoj ťažký bežný život".:D:D
Zúfalstvo mužikov,otrokov putinizmus, je po roku stále vačšie:D:D:D Rusi sú zatýkaní na hraniciach a letiskách:https://udalosti247.cz/komentare/rusko-jde-p…
Tak potom si podvodník. Chorvátsko a Slovinsko bolo donútení vstúpiť do Juhoslávie, pardon Královstva Srbov,Chorvátov a Slovincov, a skoro od prvého dna boli v konflikt s Belehradom.Cierna Hora bola jediný štát na vítaznej strane ktorej zrušili štát a král čo prišiel na pomoc Srbsku 1914 aj ked vedel že je to sebevražda Ciernej Hory musel utiect do exilu.Ešte Zelenaši sa pokúsili zachrániť nezávislosť, ale Srbi mali ochranu na Západe. Prvé čo Srbi urobili že zrušili chorvátsky parlament čo existoval skoro 1000 rokov.
O kom myslíš že Putiova Železná bábika Skabejeva hovorila? A videl si reakciu Solovjova ked sa mu celý Západ vysmieva že chce zatýkať mladých čo sa vyhýbajú vojne a chce bombardovat Londýn a jeho dva synovia žijú v Londýne?Ze "môj syn sa ničomu nevyhýba, žije svoj ťažký bežný život" a "je to celé platené Ukrajinou".LOL.
Naozaj drahy kolaborant je možné že Nord Stream vyhodili do vzduchu Američania, ale rozhodne sa to nemohlo stať ako to tvrdí Hersh, je milion článkov ktorý sa z jeho teorii vysmievajú. Hersha dostihla staroba, nevie zrátať 2+2. Vymýšla si alebo ho oklamali hlavne o priebehu cvičení NATO a technickom prevedení sabotáže. https://echo24.cz/a/Hvnge/komentar-smigol-no…
Síce je skoro isté že bez pomoci z USA by ZSSR neprežil rok 1942, po Stalinovej smrti to potvrdili Zukov aj Chruščov, ale pani manželka poslanca a moderátora Skabejevová,ktorej predkovia si s Hitlerom do roku 1941 porcovali Europu,a počas bombardovania Londýna posielali Hitlerovi pšenicu a ropu, tvrdila že Západ sa k nám pridal až ked videl že víťazíme.
Každý kto nemá hlavu vymytú šialenými konšpirácnými teoriami, z ktorých sa o 10 rokov skoro vždy ukáže že 95% boli navzájom spojené bludy a vidí že Norsku, Kuvajtu ani Saudskej Arabii nikto nerastné bohatsvo neukradol, ale na rozdiel od Ruska tam okrem úzkej vrstvy oligarchov a ich rodiných klanov má z neho vysokú životnú úroven aj bežné obyvatelstvo vie, že jediný dôvod prečo Rusko prepadlo Ukrajinu že Putin sa vo svojom vysokom veku rozhodol zapísať do historie ako ten čo pripojí staré ruské imperialne územia. Každý vidí, že posledné kolonialne imperium na Zemi-Rusko, žije v mentalite z 19.storočia, ked europske monarchie mali kolonie v Afrike a Azii. Zároven každý kto mal v škole dejepis, že Rusko ani vdaka počtu obyvatelov bez západnej pomoci nevyhralo vojnu už vyše 200 rokov. Teraz nato to v ruskej televízii upozornil propagidistku Skabejevovú jeden z hosťov, a ona začala tvrdiť že pred rokom 1943 žiadnych spojencov na Západe nemali.
Pán Bloger, hlboko sa mýliš. Británia je na tom velmi zle a nie kvoli ruskej invázii ani kvôli kovidu.Kvôli Brexitu. Každý v Británii to vie. Norsko a Svajčiarsko sú ropný a bankársky štát, na vstupe do EU by prerobili, tak platia príspevky za prístup na EU trhy.
Rusi nemajú na výber. Po prehratej vojne u nich prichádza k revolúciám alebo rozpadom krajny-1905 prehra s Japonskom a prvá Leninova revolúcia, 1918 kapitulácia v Brest litovsku a občianska vojna 1989 finančný krach a odchod z Afganistanu a o dva roky rozpad ZSSR, 1996 porázka v Cečensku a o dva roky štátny bankrot. Rusi vedia že majú peniaze len na tento rok vo Fonde národného bohatsva, centrálna banka už rozpredáva zlaté rezervy.
A čo ešte Min.obrany Ruskej federácie hlásilo? Igor Girkin napísal že Peskov je šašo, bez dalšej mobilizácie to nepojde a neexistuje žiadna šialená vec ktorú by generálny štáb nevymyslel.
Prečo sa vlasnte nikto nepýta prečo je Wagnerova skupina pomenovaná podla Hitlerovho oblúbeného skladatela? Prečo nie je pomenovaná podla ruského skladatela?
Nevadí, na Hlavných správach to bude ešte pár mesiacov.
Ja viem že nie, len tvoj kamoš dole to tak opakoval.
Snažia odviesť pozornosť od narkomana v Kremli ktorý bez drog vôbec nemôže fungovať, opiáty proti bolesti,kortikoidy, hlavu má ako lobda.
Izrael má zbraní aj na tretiu svetovú,ale nechce znepriateliť Putina, lebo mu dovoluje nerušene roky bombardovat Sýriu.
Ak chce niekto vidieť nacistov, nech si spomenie ako na pohrebe Duginovej dcéry podpredseda Dumy vykrikoval "Jeden národ, jedna ríša, jeden prezident".
Edelweiss sa používal v Rakúsko Uhorsku a Nemecku pred Hitlerom aj po Hitlerovi. Svastika sa používala pred Hitlerom a používa sa v Azii aj dnes, takže Azijci sú nacisti. Pripomína mi to ked som bol r. 1989 na základnej škole a kreslily sme si slovenské vlajky, rozhorčená zástupkyna riaditela nás okríkla či sme nepočili o vojnovom slovenskom štáte. A k tomu ešte ten dvojkríž, prečo ho máme v znaku ked ho používali aj za slovenského štátu?
Odporúčame