Pre cárovych otrokov z Azie:https://www.forum24.cz/o-cem-vlastenecky-mai…
Celý podzim se ruští papaláši a televizní moderátoři těšili, že Evropa se v zimě ponoří do tmy a zmrzne. S nimi byli natěšení i čeští takzvaní vlastenci a bojovníci za mír. Na sociálních sítích sdíleli fotečky, jak dávají topení na maximum, aby vyjádřili svou solidaritu s osvoboditelem všech Slovanů vrchním velitelem V. V. Putinem.
Bůh ovšem neshlédl milostivě na snaživého služebníka patriarchu Kirilla a nepotrestal dekadentní, rusofobní, satanistickou LGBT+ Evropu. Zima byla zatím poměrně mírná. Jenže co se ještě navíc stalo. Vytápění podražilo v Rusku. Kdo by to byl řekl.Tolik aktuální zprávy ze země blízko pólu, jak ten stát kdysi nazval Vítězslav Nezval.


