ty si kto, že mu chceš zakázať vyjadriť sa? nebudeš ty jeden z tých degresívnych tvorov, čo neznesú iný názor? zavoňala ti totalita?
ty si kto, že mu chceš zakázať vyjadriť sa? nebudeš ty jeden z tých degresívnych tvorov, čo neznesú iný názor? zavoňala ti totalita?
fico zaútočil na ukrajinu? mal som za to, že to boli rusi. a tu sa odrazu dozvedám, že to bol fico. ty si teda riadna vymletina.
veď to. okrem otvárania si huby nevedia nič. sú v nejakej diskusií, moderátor sa ich spýta, ako by ste to robili vy a odpoveďou je len zmes propagandistických a ideologických drístov.
keby aj to degresívne protislovensko bola tá najlepšia strana na svete, tak je pre mňa nevoliteľná. a to preto, že sa spojili s trnafským idiotom. a kto sa s ním spojí, tak je na rovnakej mentálnej úrovni ako to igiotovo lajno. a keď tam ešte vidím tú tupaňu veronu a gestapáka v sukni kolíkovú, tak sa mi obracia žalúdok. to ten mončičák šimečka nevidí, čo sa tu dialo v minulom volebnom období? alebo neboj so všetkým tým súhlasí? zrejme, lebo koniec toho obdobia mal svojho premiéra.
dezolát chan-tengri. viac netreba dodať nič.
môžeš si podporovať koho chceš. ale akonáhle ideš na stretnutie so slovenským prezidentom, tak by si nemal zo seba robiť debila.
súhlasím do bodky. ten študentík je také degresívne teliatko. videl som jeho fotku pri tej dúhovej vlajke. zrejme bude dezorientovaný aj v tomto smere. kto vie, za koľké pohlavie v poradí z tých 72 sa považuje.
ukrajinci sú podvodníci a klamári. už sme do nich vrazili takmer 4 miliardy eur. toto s tým plynom je odmena za tie prachy, čo sme do nich vrazili.
zelený je premiér? aspoň by si mal ovládať funkcie jednotlivých politikov.
každý článok o ruskom plyne len poukazuje na tuposť európskej únie. a na čechoch sa doslova rehocem. vraj sa zbavili ruského plynu. no vlani zvýšili jeho dovoz o 500%. že nevadia ekoteroristom tie tankery, ktoré idú na mazut a potom sa prázdne vracajú na nové natankovanie. fakt žijeme v šibnutom svete. na jednej strane separujeme ani besní, no na druhej necháme premávať hore dole kadejaké tankery.
prezradím ti verejné tajomstvo. po zvolení za prezidenta volal trump ficovi ako prvému európskemu politikovi. viem, denník nenávisť ti to nepovie. ani smetisko.
tá stanica je rovnako degresívna ako ty.
ten je fakt neustále nafetovaný. on vojnu prehráva a ide určovať, za akých podmienok bude prímerie. a ide to určovať aj trumpovi. trump to spraví po svojom tak, ako mu to bude vyhovovať.
tak dve prehry sú isté a neviem, či je isté aspoň jedno víťazstvo.
tak zelený šašo už ide rozkazovať aj trumpovi, kedy sa má s ním stretnúť. lenže trump nemá zeleného šaša príliš v obľube. a trump tiež nemá chuť liať ďalšie miliardy do toho bordelistanu s názvom ukrajina.
ty máš zas rád fitnesákov a nikto ti to nevyčíta.
isto by som nevolil kreatúry typu migaľa.
nevidel som ani jeden konštruktívny názor. len politické a nenávistné pindy. a nevychádzam len z tlačoviek. tí tvoji péeskári nevedia dať ani jednu konkrétnu odpoveď. počujem, čo hovoria v politických besedách. jednoducho nula, nič.
a stále tu niečo tliachate o tom, že rus ide napadnúť nato.
chceš povedať, že to nie je pravda? ty si produkt degresívneho protislovenska. papagájuješ, čo ti na tlačovke povedia, aj keď vieš, že je to úplne inak.
Odporúčame