smerácky sudcovia? a to niečo svedčí o kvalite tvojho príspevku.
smerácky sudcovia? a to niečo svedčí o kvalite tvojho príspevku.
a čo tým chcel majster povedať? bola nezákonne v base? bola! tak čo tu drístaš?
to odškodné je smiešne. nerozhodoval náhodou strýko senát klimenta?
čo by jej tak asi závidel? nemá čo.
ešte jedna poznámka. ak ona prirovná popradskú pijavicu k masarykovi, tak to hovorí za všetko. ak ona dáva a prijíma vyznamenania od organizácií a osôb s fašistickou minulosťou, tak to tiež hovorí za všetko. ona je jednoznačne najhorší prezident aký tu kedy bol.
ani jeden prezident tak okato nepresadzoval stranícku politiku ako vojana. tá dokonca predbehla aj popradskú pijavicu.
ona mala celých 5 rokov jeden kľúčový moment. nenávidela predstaviteľov terajšej vládnej koalície a nenávidela ich voličov. od toho sa odvíjalo jej celé päťročné pôsobenie. nemá zmysel vypisovať podrobnosti. nezmestilo by sa to tu.
vieme, no je záhadou, prečo slováci nechali vyhrať práve takúto stranu. aj voľbou degresívneho protislovenska sme dokázali, že nám nezáleží na vlastnej krajine.
nie je mŕtvy. v eu parlamente a komisií je stále dostatok ekoteroristov. nebuď taký optimista.
vidíte slováci akí ste tupí? degresívne protislovensko je proti akýmkoľvek zmenám a vy ste ich volili. ak ostane lajnová predsedníčkou komisie, tak sa nič nezmení. ekoterorizmus a deštrukcia európskej ekonomiky budú pokračovať.
gratulácia. aspoň nejaká priaznivá správa.
odrezať vtáka a bude od neho pokoj na celý život.
načo ti to bude dávať, aj tak by si tomu nerozumel.
mám taký dojem, že ten jeho príspevok sa hodí aj na teba.
aspoň niekto má zdravý rozum.
tá má toho tiež dosť za sebou. neviem, čím rozmýšľal, keď ju lovil. alebo ona jeho? zacítila prachy?
je to o tom, že k urnám vyrazili hlavne voliči degresívneho protislovenska v mestách. v riadnych voľbách by nevyhrali. myslím si, že nedopadnú rovnako ako igiot. nesúhlasím s ich politikou, no nie sú tak švihnutý ako ten ujo z trnafy. aj keď nebezpeční sú. a to veľmi.
toto tvoje zoskupenie by nás priviedlo do záhuby. si degresívec ani vyšitý. ponúkaš tu samé politické mŕtvoly, ktoré nemajú šancu osloviť ľudí. neviem, koľko máš rokov. možno preto tu dávaš mikloža. tak sa pozri, čo tu napáchala tá slávna sdku! koľko bolo afér, koľko rozpredaja všetkého cenného, čo sme tu mali.
fašisti zo smeru? si sa zbláznil. ty ten smer tak nenávidíš, že si schopný vypotiť hocijakú kravinu. na rozdiel od minulej vlády nebudú oslavy snp len pre vyvolených.
Odporúčame