zabili dve muchy jednou ranou. bude nemocnica a budú aj dve percentá z hdp.
zabili dve muchy jednou ranou. bude nemocnica a budú aj dve percentá z hdp.
tie prieskumy si môžeš niekam strčiť. veď podľa nich voľby vyhralo degresívne slovensko a prezidentom sa stal tchorčok. takže toľko k tomu. podstatné je, že táto vláda koná. že si ty z igiotovho stáda, je tvoj problém.
a tá ukrajinská samozrejme žiadne straty neutrpí.
nie je to moja hudba, som metalista, ale škoda ho. mal výborný hlas. vo svojom odbore hudby vynikal.
doslova je mi zle z toho, v akej farizejskej dobe to žijeme. rusi vyvolali vojnu, sú trestaní. usáci ich vyvolali desiatky a svet sa tvári, že sa nič nestalo. podobne izrael. to farizejstvo sa dá pozorovať aj na iných úrovniach života. napr. postoj eu komisie k tzv. neposlušným krajinám. nevyznávaš ich degresivizmus, tak si potrestaný. o médiách je škoda čo písať. toto s tými našimi hokejistami v khl je rovnakého rangu. pokrytectvo na entú.
som tiež zvedavý, čo na to česi, či ich vypískajú. dám krk na to, že na našich by si zgustli a spravili by im nepriateľskú atmosféru. česi sú už raz takí.....
správne. niet čo dodať. je všeobecne známe, že hašekovi to prepína.
tak ako bude tá stredná vrstva pracovať, keď obaja rodičia zostanú doma pri deckách? budeš im ty posielať časť svojich dávok?
ľahko manipulovateľní ste práve vy mladí. váš štýl práce je ujo gúúúgl. prečítate si niečo skratkovito a už si myslíte, že ste požrali všetku múdrosť sveta.
som zvedavý, čo tu budeš bliakať, keď ten zákon podporia aj degresívci a sprostí a sprostejší. alebo ty patríš medzi tých, čo si nevedia zarobiť a si odkázaný na dávky?
igor nepožičal lieky?
hrabe? kde som napísal čo len jedno rasistické slovo? či len fantasmagórie po prehýrenej noci?
nemajú náhodou nedostatok vojakov? to má za nich bojovať európsky vojak?
radšej by si sa mal starať o to, aby ti šlo hore niečo iné. s palcom veľa roboty nenarobíš.
chceš poprieť, že u nás žiadna nie je? každý deň tu čítaš, čo a koľko ukrajinci zničili. no realita je taká, že sa im môže zrútiť front. to isté bolo na začiatku vojny. rusi nemali náboje, topánky, pomaly jedli len suchý chleba. tak čo to bolo? nie propaganda? a pokračuje sa v tom aj teraz.
to vôbec nie je môj problém. konštatovanie je správne. omyl v mene v tomto prípade nepodstatný. myslenie oboch johnsonov je rovnaké. do hĺbky idem tam, kde treba.
za celých 12 rokov fica sa nikdy nediali také veci ako za matochunty. tak porovnávať je sprane.
musím sa opraviť. prečítal som len nadpis a z toho som si odvodil toho blonda z británie. okrem zámeny mena však všetko ostatné platí.
tomu borisovi to asi riadne kmása v bedni. pred pár dňami ste tu tvrdili, že rusko na ukrajine vydrží ešte maximálne rok. tak ako a čím potom napadne tú európu? vôbec nemá zmysel uverejňovať bláboly nejakého blonďatého idiota menom boris. putin veľmi dobre vie, že nemá silu postaviť sa proti celému natu.
na hnojke to isto pozerať nebudem. málo kde je taký mizerný komentár.
Odporúčame