zas obyčajná ľudská závisť. také praktiky majú v podstate všetky veľké firmy. neviem prečo sa obuli práve do federera. aj apple vyrába veľkú časť svojej produkcie v ázií.
zas obyčajná ľudská závisť. také praktiky majú v podstate všetky veľké firmy. neviem prečo sa obuli práve do federera. aj apple vyrába veľkú časť svojej produkcie v ázií.
oni to majú v génoch. dedo šimečka verne slúžil komunistickému režimu.
správny krok. starý šimečka by si mal dávať pozor na to, čo vypustí z papule. jednoznačne ide o hanobenie národa. je to o to horšie, že hanobí vlastný národ. to si ten degresívny tupec, že tu bude urážať slovákov? fica chceli zatvoriť za auto protest. tak nech ten degresívny degener nebliaka. degresívni novinári tu nie sú nad zákonom. som zvedavý, čo s tým spraví gambatá prokuratúra. vzhľadom na samotného gamboša asi nič.
izrael pácha na palestínčanoch genocídu a nikoho to neštve. žiadne sankcie, nič. kto by sa odvážil nejako zásadne kritizovať židovský štát, hneď je vyhlásený za najväčšieho anitsemitu.
napíšem to veľmi krátko. hráčom z khl sa upiera ich právo reprezentovať. ide o jasnú diskrimináciu na základe toho, že si zarábajú na živobytie v krajine, s ktorou nie sme vo vojnovom konflikte.
vypýtaj si lieky od igiota. súrne ich potrebuješ.
však stále tvrdím, že usáci nemajú priateľov. oni majú len ľudí, ktorých môžu riadne vycicať.
európa by sa mala vedieť brániť sama. má násobne viac obyvateľov ako rusko. európa tiež tvrdí, že je vyspelejšia technologicky a ekonomicky. tak by nemal byť pre európu problém ubrániť sa aj bez usákov.
marosz. ty sa príliš nerozkrikuj. reálne ti hrozí trestné stíhanie za to, čo si dorobil na pozemkovom fonde. ty si obraz toho, ako vyzerá celé lajno. jednoducho tupci a zlodeji.
dá sa súhlasiť.
zdá sa, že sa dostáva do formy. trochu to síce trvalo, ale nech len rasite.
neboj, čurilovci dokážu všetko. aj po desiatich rokoch nájsť jednu!!! spermiu a získať z nej dna. stačí, ak si zaumienia, že niekoho zničia. že je to z biloligického hľadiska kravina ich vôbec netrápi.
nadpis je síce pravdivý, ale ako chce niekto dokázať, že bol pred desiatkami rokov znásilnený? biologické stopy žiadne a ostáva to v rovina tvrdenia proti tvrdeniu.
pravda je už len žurnalistický odpad.
má to v gebuli domotané. len neviem, či je to od chľastu, alebo si niečo šňupol.
prestaň trepať sprostosti. si myslíš, že si tými drístami zaujímavý?
si na mozog? kto ti obetuje znásilnené ženy? nepi toľko. u nás je základná sadzba za znásilnenie desaťnásobná oproi čechom. tak čo nejdeš vyvreskovať tam? neboj, obvinené osoby budo aj z matochunty. len trochu vydrž.
prečo by mala počúvať bliakanie degresívnej čvargy? starý šimečka prišiel o desiatky tisíc eur bez akejkoľvek vynaloženej práce, tak degresívci vrieskajú. a to prezliekanie 16 ročných chalanov za baby nech si platí ten, čo takúto kravinu vymyslel.
degresívci nemusia nič. a ani ich nikto nesmie kritizovať. keby toto spravil nejaký smerák, tak ho degresívne médiá roztrhajú v zuboch.
Odporúčame