čože? strácate územia? ja som si myslel, že podľa propagandy ste už rusa vyhnali a ste už dávno za uralom. čo sa stalo s tou vašou veľkolepou proti ofenzívou.
čože? strácate územia? ja som si myslel, že podľa propagandy ste už rusa vyhnali a ste už dávno za uralom. čo sa stalo s tou vašou veľkolepou proti ofenzívou.
tak sa tým kladivom tresni po gebuli, lebo ten chobot tam máš namiesto mozgu.
ak je to niekto konšpirátor, tak táto panička, čo vyplodila tento pamflet. ak môže už právoplatne odsúdený človek stáť na čele špeciálnej prokuratúry, tak nevidím žiaden dôvod na to, aby nemohol zatiaľ podľa práva nevinný človek stáť na čele sis. či nejaké kritériá neplatia pre degresívnu čvargu?
dokonca má jednu nevýhodu oproti vojane. vojana je degresívna od samého začiatku svojej kariéry. tchorčok je taký preliezač cez všetky politické strany, typický karierista ochotný slúžiť každému, kto mu ponúkne nejakú funkciu.
tupelo o igiota. každému súdnemu človeku bolo jasné, že sa to s tými vakcínami riadne prehnalo. niekto na tom výborne zarobil. choď sa spýtať lajnovej, koľko jej z toho kšeftu kvaplo. niekto tu chcel zaviesť očkovací teror. no na šťastie to nevyšlo.
zas jedna degresívna autorka na degresívnej pravde. jedno je isté. danko nie je voľba ani pre mňa. nemá vyjadrovanie a jeho kandidatúra je vopred určená k neúspechu. volil by som ho len v prípade, že by bol v druhom kole proti tchorčokovi alebo nejakému inému degresívcovi. dlhý článok v podstate o ničom.
denne najmenej 20 článkov o ukrajine. no o izraelských zverstvách ani pol slova.
poniektorí už začínajú chápať, že ukrajina sa dostáva do bezvýchodiskovej pozície. nezachránia ju ani zbrane z celého sveta. jednoducho chýba a ešte viac bude chýbať živá sila. bolo by dobre vedieť, koľko boja schopných vojakov sa potuluje po západnej európe a ani za toho svatého sa nevrátia domov bojovať. celkom isto ich nebude málo. druhý problém je ekonomika. vojaci padnú, kto bude na ukrajine robiť? či ich máme živiť my európania niekoľko desaťročí?
ja osobne poznám dvoch!
nevieš, čo je to irónia?
si zas jeden z tupého lajna. prečo píšeš, keď nevieš, o čom je reč?
ty budeš inteligent ako igioti z lajna. položiť takú sprostú otázku......
a funguje? dva mesiace na 20%. takú účinnosť si môžeš strčiť do zadnej časti tela. láskavo si zisti, koľko ľudí na ten hnoj už zomrelo.
čo sa mňa týka, nedal by som sa očkovať ani v prípade zaplatenia nejakej pokuty. nedostali by ma tam ani párom volov. nežiadúce účinky toho hnoja vidím u mnohých ľudí, ktorých poznám. jeden konkrétne doma. manželka po prvej dávke v nemocnici s poškodeným srdcom. tí, čo toto očkovacie šialenstvo spískali by mali dostať doživotie.
každý súdny vedec predsa musel vedieť, že vírusy veľmi rýchlo mutujú a vznikajú nové kmene. preto muselo byť jasné, že pôvodná vakcína nebude účinná na tie nové kmene. pritom ona nebola príliš účinná ani na pôvodný kmeň. bola to taká rýchlokvaska. dostatočne neboli skúmané vedľajšie účinky. netestovalo sa roky ako pri iných liekoch a vakcínach. navyše vírus zoslabol tak, že u drvivej väčšiny ľudí nespôsobuje nejaké závažné problémy. pri tejto vakcína sa porušilo všetko, čo sa dalo. pre niekoho to bol výnosný kšeft. aj tu sa ukázal ten atavizmus eu komisie. komisia takýmto degresivistickým aktivizmom pristupuje ku všetkým problémom eu. žiadna diskusia, len jeden povinný názor. ak nesúhlasíš, tak ťa zadupú pod zem. na vlastnej koži to pocítilo množstvo aj našich významných vedcov. také šteňa ako hanzelová tu určovalo, čo je správne a čo nie. iné médiá rovno nadávali ľuďom do svíň a opíc. to im samozrejme ostalo aj teraz. máš iný názor, zničíme ťa.
mne stačí to, že kresťanstvo pôvodne vzniklo ako sekta. v tých časoch bolo utiekanie sa ku kadejakým bohom normálne vzhľadom na situáciu v ktorej žili a na nedostatočné vedecké poznanie. ľudia, ktorí majú problémy sa často utiekajú k nejakým bohom. nechcem to teraz zjednodušovať len na kresťanstvo. podobné je to aj s inými náboženstvami. z toho, čo som prečítal na danú tému ja, je celkom možné, že sa nikdy ani nenarodil. je známe, že mnoho častí starého zákona bolo zavrhnutých a možno aj zničených. takže teraz hľadať pravdu ako to bolo sa už úplne nedá. je to čisto vec viery.
budem dráždiť hada bosou nohou. je celkom možné, že ani nežil.
len sa vytešuj. len to jediné ti ostáva. a ešte sa nezabudni modliť k degresívnemu slovensku. lebo ten nevýrazný šimečka ich ďaleko nedostane.
kto povedal, že nie sú uplácaní? ty? tak tomu celkom určite verím. a keby aj nie pár tisíc degresívcov nie je rozhodujúcich. nech si poštekajú. majú na to právo. vláda nebude na nich posielať vodné delá, ako to robil gambatý. dokonca ani ja ich nenazývam opicami a pod. ako to robil plešatý naď. a ani nebude na šimičku posielať polišov, aby ho zobrali do basy, ako ste to vy chceli s ficom. demonštrácie tu vždy zakazovali pravicové vlády. a pravicové vlády posielali na ľudí polišov.
Odporúčame