Pellegrinimu hrozí blamáž. Klesne Hlas pod 10 %?
dobre zhodnotené. už je každému jasné, že pelle je úplne v područí degreívneho slovenska. pelle tiež otočil o 180 stupňov, čo sa týka ukrajiny. navyše hlas nerobí nič. nikde ich nevidieť, nevýrazná politika, nedostatočné dištancovanie od debokratov, sprostých a sprostejších a sme spodiny. a to pelle voľakedy tvrdil, že nepôjde do koalície s nikým z tejto rozpadnutej lúzy. jednoducho jamky prestali fungovať. chodiť po médiách a urážať smer sa ukazuje ako zlá cesta. pelle tiež chytá také maniere, ako bolo blokovanie nepohodlných webov. stal sa z neho kovaný neoliberál.