Keby nebol vytvorene CSR tak Madari a Nemci by boli narodnostnou vacsinou.Cize "statotvorne" narody ako Cesi a Slovaci mensinou.Vysledok stupidity prezidenta Wilsona ktory neveril v kolonializmus a monarchizmus a podobne. Cele CSR napriek tomu ze som bol jeho fanusikom bol jeden velky omyl.Presne ako SSSR alebo Balkanske staty sa rospadli ako domceky s kariet:-)
Tiez toho kefalina si nechajte pre seba...nick je fugedi...


