Viete Vazeni.Tie ruske vakciny by boli dobre a efektivne keby boli vyrobene pred padom bolsevizmu.Kazda ruska medicina bola dobra nakolko mali uzasny zdroj ludi na medikalne pokusy z ich gulagov. A ked vaznovi povedia daj sa zaockovat alebo bez nahy do Sibirskej zimy :-))Vysledok ten isty.Zapadne firmy maju problemy z vyskumom nakolko ho musia robit na mysiach a kym je hodnota lieku potvrdena spolocnost pre ochranu zvierat im robi problemy a trva to par rokov kym je pouzivatelny. Po pade bolsevizmu zdroj pokusnych opiciek(v preklade ludi z ich koncentracnych taborovludi na vyskum vyschol takze sa snazia robit vyskum na svojich byvalich otrokoch.Co je pre nich 5 milionova krajina ako MKPK . Co je pre Rusov 5 milionov ludi? Pravdepodobne nie velmi vela:-(


