Vsimli ste si Vazeni to varovanie vedla toho Covid 19 napisu ta mala tabula kde upozornuju ludi ze pada fasada:-))Moralka toho celeho je. Ze ked vas nedostane Covid tak vas dostane kus padajucej fasady po hlave co dava otazku co je vacsie nebespecie:-)) Covid alebo fasada.Keby som sa mal stavit tak by som povedal ze fasada:-))
Ok co sa basnik snazi povedat nieco vas vzdy dostane a ked pridete na vysetrenie dajte si na seba rusko co je najlepsou ochranou pred padajucou omietkou:-)))


