Prehrali na celej ciare.75 rokov po vojne stale rozvijajuca sa krajina 3 sveta. Nerobi mi to ziadnuradost nakolko som rusofil (co sa tyka radovych ludi ich kultury) ale co sa tyka ich politiky?Od skoncenia vojny ktoru vyhrali tym ze dobili Berlin co im nakoniec povolili zapadni spojenci nielen ze nedokazali nic .OK nie som celkom spravodlivy nakolko jedine prvenstvo bol rychly rozpad ich "neporazitelnej" rise.
Ok a ich mnozstvo nezasluzenych zlatych olympickych medajli.


