+++++ Vyborne napisane ciste si dovolim pridat ze to sa da povedat o kazdej krajine.
+++++ Vyborne napisane ciste si dovolim pridat ze to sa da povedat o kazdej krajine.
Ocakavam kedy sa objavy clanok o protizidovskom bratislavskom pogrome spachanym "protifasistickymi" partizanmi
pri ich zjazde pri oslavach druheho vyrocia "SNP" v aguste 1946 ktore je najvacsim podvodom historie Slovenska v 20 storoci.
Akceptovat neprijemnu pravdu je neprijemna vec (ktora samozrejme nema nic spolocne z modernym slovenskom a slovakmi) ale akceptovat zodpovednost je prejavom charakteru.
Co Vas kvalifikuje nieco take tvrdit?
Z respektom. Co sa snazite povedat.Musim sa priznat ze som stary a mozno nechapavy.Ale to co ste napisal nerobi ziaden zmysel. Vsak vy sa sam obvinujete z antisemitizmu (co je nakoniec fajn nakolko to je sucastou Slovenskej genetiky) .................. Ale dolezite je ze vsetko je Vam jasne ....a jedini ludia ktorym je vsetko jasne to celkove nemaju v hlave celkom v poriadku..(co jenakoniec tiez fajn nakolko legracia musi byt:-))
CSAD ( vpreklade cakajte autobus dojde) Ok.Inac nie som tomu celemu ochotny verit.Prehnana novinarska kacica.Ziaden sofer si nesadne do auta v kondicii a bez toho aby vyskusal brzdy a riadenie.
Na druhej strane moj otec mal podnikove auto Volgu ktora bola uzasne bespecna nakolko vacsinu casu stravila v Mototechne a ked sa ju nahodou podarilo nastartovat isla docela dobre....
Mozete mi povedat skadial mate tieto informacie? Alebo ste vydana za moslima?(co je fajn) alebo pre boha vecneho nie jedneho z tych ktori ukrizovali Krista pana?:-)
boli sme mladi a krasni.Teraz sme uz iba krasni::-))
Zaujimave.Dovolim si pridat.Kto nakoniec vitazi budu nakoniec Irancania ktori su okolnostami nuteni zit v primitivnej diktature nabozenskych fanatikov.Taych par Irancanov ktorych poznam sa nevedia dockat padu ich zlocineckeho sadistickeho rezimu. Som si 100 percente isty ze vacsina normalnych sekularnych Irancanov je na strane Israel. A cele toto moze zaciatok padu tohto rezimu.
Otazka tu moze byt ci by USA bez nIzraela existoval ako velmoc.
Neber to co pisem o Slovensku vazne Anti. Som presne taky isty patriot ako kazdy kto prispieva na tuto debatu.Kritika ironia a pripominanie neprijemnej pravdy neznamena ze som protislovensky naladeni.Slovensko je velmi podobne Izraelu nieco ako organizovany dobre fungujuci bordel:-))) Z jedovatym stale sa vadiacim obyvatelstvom. Proste 10 ludi desat nazorov
A hlane sexualne aktivny.Sex skoro kazdy den Skoro v pondelok skoro v utorok atd:-))))))))))))
Hey Anti. Zda sa ze mnohi prispievajuci (zdoraznujem nie vsetci)mmaju problem ked zidia triumfuju. Je to prejav slabosti.Narod ktory sice dal svetu bryndzove halusky a kofolu ma sice naturalne pravo sudit inych.Nakonie male nieco je stale nieco:-)) Ok.Budme velkorysi aj male nieco je jepsie ako velke nic:-)))
Co je to Palestina?Da sa to jest?
Preco si v takej zlej nalade? Vsak Panterom sa dari?
:-))) Mate pravdu.Hlavne Slovensko ktore poslalo svojich zidov na liecenie dychacych ciest do Polska. vacsina sa vratila zdra.Vdaka Vam narod Slovensky:-))
Ok.Mate na to absolutne pravo. Ciste otazka.Preco?
++++Viete niekedy si myslim ze Israel zautocil na Vysne Hutky:-)))
Kto su ti vsetci? A komu sa vyhraza?Slovakom? A co Vam ten zid niekedy zle urobil? A co sa tyka tej nenavisti.To je pprejav slabosti a pocit menejcennosti,Popularne mozno pravdive postoje niektorych obyvatelov v krajinach vychodne od Dunaja....
Mate absolutnu pravdu. Iran bombardovali stvorenia za dalekeho vesmiru
Odporúčame