Ok vytvarat nove slova .SKOMIERA? ukazte mi jedneho slovaka ktory chape vyznam toho slova:-)) Hambite sa za Vase madarske korene?
Ok vytvarat nove slova .SKOMIERA? ukazte mi jedneho slovaka ktory chape vyznam toho slova:-)) Hambite sa za Vase madarske korene?
Kde som napisal ze niecoschvalujem.A o akej genocide hovorite?Nemylite si nahodou clanok?
Aha cize Vam nezobrali nic a zo spolupracou z nemcami ste chceli ukradnut uzemie ktore Vam nepatrilo. Cize nielen ze ste uradli uzemie madarom ale ste chcely ukradnut uzemie Cechom. Cize vsteko co patrilo madarom poliakom a cechom je vlatne vase a z neakeho neznameho dovodu si o sebe myslite ze ste narod hrdinov a cestnych ludi?
Zatial nie. Ale kazdopadne sa na tom pracuje.
Cize isli ste z vehrmachtom ktory Vam zobral uzemia do boja s Polskom.Cize vdaka vasej velkorisosti ste si urobili kamaratov z nemcami ktory vas ako Slovanov povazovali za urazku bielej rasy. Hmmm a ja som tet dementele:-))) A z neakeho neznameho dovodu madaron:-))
A Vy kazdopadne genius.
Verni sebe svorne naspak.
RF nas vzor
Celkove zaujimave. Ked sa na topozrieme z historickeho hladiska Slovensko bolo vzdy na spravnej strane konfliktu.V1939 napadli Polsko.V1941 napadli SSSR vsetko v mene zachrane europskej civilizacie ktorej sucastou nebolo a podla vsetkych ukazovatelov ani nie je.Po80 rokoch ten isty postoj .Mierotvorstvo zabranit strane ktora sa brani vojensky material a preventivne podporovat agresora a obvinovat UA z fasizmu napriek tomu ze sa zo svojou fasistickouminulostou ani zdaleka nevyrovnalo. ok dost historie:-) Vratme sa do reality.SVK by malo otvorit druhy front
v spolupraci z ich ruskymi bratmi ukazat svetu ze nie su narod zbabelcov a zakernych oporunistov a tym sposobom si garantovat svoje vychodne hranice. Chapem ze je to jednoduche a mozno neprakticke riesenie ale mozne zamyslenia.
Verni sebe svorne naspak.
Z Ruskou federaciou na vecne casy a nikty inak
Napred cesta nemozna naspak sa icit mosi
you know how to hurt a guy:-))+++
Ciste otazka Vazeni.Preferencie p.Danka su uzasne niske a panovi Harabinovy pravdepodobne velmi nepomozu .Nie je to ako davat topiacemu sa prst? Preco vobec predseda politickej strany kompromituje svoju integritu bytim v pritomnosti toho goralskeho uchyla? Chapem ze je to politika ale tu sa jedna o cloveka ktory bude reprezentovat Slovensku republiku buducich 5 rokov. Skutocne chcete toho neokrochanca na hrade?
OK.Tak odvolavam ospravedlnenie a trhnite si nohou..
Slovensko neposlalo pozorovatelov?Ked uz pisete o tych fasistoch?
Velke prekvapenie. Zamyslite sa Vazeni.Aka je tam alternativa. Je to alebo Putin.Alebo neaky strateny a ozraty pseudointelektual alebo neaky vzdialeny potomok Rasputina bez podpory a bez padaku.Cize Rusi rozhodli Rusi s tym budu musiet zit a nas je do toho absolutne nic. Narod biresov a nevolnikov potrebuje silneho vodcu a ho dostali.
Pouzivam tu istu retoriku ako sa p.Harabin vyjadruje o inych.Ked Vas to osobne uraza tak sa Vam omluvam
Kazdy ma pravo na svoje sukromie.V com s Vami suhlasim je druha cast Vasho pripsvku.Keby nieco vedel tak by sa pravdepodobne nestal politikom....
++++nieco ako blahoslavrni su ti co duchom su slabi?Nakoniec ich bude kralovstvo nebeske"-))
Vazeni. Ked sa niekto prezentuje ako sofistikovany elegantny clovek to neznamena ze je homosexual ..A ked aj nahodou je co to ma spolocne s politikou? Kde su vase "krestanske" hodnoty re:miluj blizskeho svojho? Pozrite sa na Harabina.Je jasne ze je vysledok pomeru svojho otca a sestry zalezitost totalne normalna medzi goralmi slovakmi polskeho povodu v v Lubici a okoli. A napriek tomu dvojnasobny skoroprezident malebnej krajinky pod Tatrami.Takze Vazeni treba sa divat na ludi bez predsudkov nakoniec vsetcia sme iba ludia a nakoniec aj geneticke anomalie ako skoroprezident Harabin.Treba ich povzbudit ....
Verni sebe svorne naspak
Z ruskou federaciou na vecne casy a nikty inak
Napred cesta nemozna naspak sa icit mosi
:-)) Narodovlastenecka vlada. Dokaz ze parenie surodencov nie je velmi dobry napad. Proste cistota rasy je pre mongrelov typu Harabina (re ziaden emigrant) dolezita.
Prijemna to bude chvila.Ked zvolite Harabina.
Harabin na hrad.Jediny kandidat od ktoreho dostanete co ocakavate. On vam to povie rovno.Dostanete velke ....
Verni sebe svorne naspak....
To nie je o mne. To je ciste o tom co si myslim.To co si ludia v pobalti alebo v Ukrajine myslia je ich vec.Nikty som nikte nenapisal za mam 100% pravdu.Mysliet nie je hriech....
dovolim si pridat. Diktatorske praktiky su historickou sucastou ruskej identity. Cize ocakavat zmenu niecoho co je zakorenene 1000 rokov v kulture a historii za 30 rokov je v realite nemozne. Specialne snaha nanutit americky styl demokracie v krajinach bez demokratickych tradicii je nerealisticke.Hociako sa na to pozriete.
Odporúčame