Tak nech si rozhoduje za svojich členov, alebo za tých, ktorí ju volili!
Tak nech si rozhoduje za svojich členov, alebo za tých, ktorí ju volili!
Hm, "zaujímavé". Necháme to opäť na deti...
Je tu ešte jeden taký prihoretý ako Ty. Píše pod nickom "neprišlo". Spýtaj sa neho, nemu to už možno "prišlo"... :-))
Jasné, študenti, štrajkovať!! Tentokrát proti tejto vláde, už nie proti Ficovi... A hovorcu nech im robí na námestí Stanke. ;-)
Nie, rovno obesiť, a o dva roky ich Igiot oživí!...
Už sa preberte, ste zaspali dobu?! Domček sa vám konečne(!) začína rúcať a vy tu ešte stále meliete o povinnom očkovaní?! Trapáci!
Takto už upravili slovo "smena", (vo význame pracovná) lebo čechyzmus! A tak máme "čisto slovenskú" "pracovnú zmenu", aj zmenu... počasia.
Tiež som myslel, že článok bude o cestovných lístkoch. Tup ci!
Neho klepli po hrebienku a Tebe asi spadol prštek... Stanko pletko... :-))
Už neslop! ;-)
Svetová jednotka v chove oviec, Austrália, "vyšľachtila" pod vedením Hawkea nový druh ovce:"ovčan australský"... :-))
Ale asi len o "duševné zdravie"! Aspoň tak sa to chce tváriť. V skutočnosti ide o duševnú poruchu Austrálčanov.
"Funguje"... Cca. tri mesiace :-))
A do päť rokov zistíš, ako zafunguje aj s následkami;-(
Pani má zvrátený zmysel pre humor.
Teba by nepoužil ani ako žrádlo pre pra satá.
Odporúčame