Testovať, testovať, testovať. Za každú cenu ! Lekárov je málo, takže v testovacích tímoch budú aj veterinári ! Ďakujeme, Igor ! Povýšil si nás na hoviadka !
Testovať, testovať, testovať. Za každú cenu ! Lekárov je málo, takže v testovacích tímoch budú aj veterinári ! Ďakujeme, Igor ! Povýšil si nás na hoviadka !
Plus dvadsať eur za každého pozitívneho....
O týždeň-desať dní bude jasný recept, ako skokovo nakaziť čo najviac obyvateľov...
Ani testy, ani vakcína, ani čipy nebudú nikdy povinné ! Všetko bude len a len dobrovoľné ! ! ! Dôkazom je "dobrovoľné" testovanie cez tento víkend. :-((((
..."Počet nakazených lekárov a zdravotníckeho personálu rastie. Prejavuje sa už ich nedostatok, a to v situácii, keď narastá počet hospitalizovaných"...
Treba ich poslať na Matovičovu superakciu ....tam im nákaza absolútne nehrozí !
Ničím ! To škrabák s autorskými právami vyhradenými dal len primitívny titulok.
Ja sa len čudujem tým "uvedomelým" dobrovoľníkom. Igorovi umožníte legalizovať kšeft s testami ! A sami nedostanete za to ani cent...máte zdravý rozum ?!
Ak by odvolal Sulíka, ten by sa bránil tým, že premiér bol na svadbe tiež bez rúška...a to by teda museli skončiť obaja. Asi tak.
Ale to by nebol kšeft, keby sa netestovalo ! Tomu sa nedalo odolať....
Včera radili čo urobiť ak vám zostane z výplaty sto eur, dnes už poškuľujú po vašich našetrených tisíc eurách...:-)
Slovenskí východniari protestujú proti lživým správam, že sú prví zo západu...:-))
No a čo, že sú testy nespoľahlivé....ale kšeft to bol dobrý! ! ! Však, Igor ?!
Od 26.10. bude vraj na Orave zakázané spievať pieseň "na Orave dobre, na Orave zdravo". Táto pieseň bude označená za hoax a bude vyškrtnutá z kultúrneho dedičstva Slovenska.
Pán Repa, normálni ľudia zistili že je blá zon už z jeho počínania, keď bol v opozícii.
To posledné čo sme potrebovali, bola jeho podpora novinármi Vášho razenia a štvanie "slušných" ľudí proti predchádzajúcej vláde ! Tak teraz neprevracajte kabát a vyžerte si to s ním až do potupného konca jeho vlády !
Tých 164 tam sú so slepákom...
A nebol on na svadbe bez rúška ?! Jáj na pána veľkomožného si vírus nedovolí....
Nariadenie nosiť rúško v exteriéri porušil sám Tvoj vodca Jegor Dobytok Hovadovič na svadbe, po návrate z Bruselu sa nedal otestovať ! Tak čo tu trepeš hovadiny ?!!!
Pán najzodpovednejší, už si sa dal otestovať po návrate z Bruselu ?!
Tak už vieme, že si chápavý....
A čo teraz ? :-)
Odporúčame