+ :-))
Čo viac si priať ? Nič, len sa toho výsluhového dôchodku dožiť...
Američania sú jeden ako druhý...jeden väčší nadutý bl b od druhého !
Rob si čiarky ako v krčme, budeš mať prehľad ! :-))
Svojou úbohosťou dosiahol toho oveľa viac, ako ktorýkoľvek americký prezident pred ním. Podarilo sa mu zosmiešniť nie len seba, ale aj prezidentský úrad, teda tým celé USA pred svetom, keď sa snažil prekrútiť svoje tvrdenia z tlačovky v Helsinkách...."odvolávam co jsem odvolal"...:-))))
Ak ste sa po tlačovke v Helsinkách sťažovali, že Trump zosmiešnil USA, teraz vám to ešte "vylepšil" ! Zvolili ste si za prezidenta šaša ! USA, ste na smiech celému svetu ! :-)))
:-)))) Stačí mu tá jeho....má jej za dvoch:-)))
Podľa príspevkov to vyzerá skôr na absint...:-)))
Otázne je len to, koľko si si Ty už dnes "uhol"...:-)))
Ty až teraz ! :-))) Ešte o tom informuj Trumpa...:-)))
Ďalšie bombastické zistenie francúzskeho webu: Trup tromfol Putina ofinou, má ju oveľa dlhšiu ! ! !
Trump konečne "vyhral", keď si zmerali ofiny...:-)))
Stará múdrosť hovorí: "Na konci bič plieska" ! Ty komplex...:-)))
Na záchvate ischiasu je asi niečo veselé, že sa tak Juncker škerí od ucha k uchu. Tak potom teda prajem Junckerovi ešte veľa, veľa záchvatov...ehm... úsmevov ! :-)
Na hudobnom festivale Pohoda Kiska vyhlásil, že "potrebujeme prevziať moc".
Ten potrebuje akurát tak udržať moč !
Ander si nevšimol, že v demokracii sa moc nepreberá, ale získava sa vyhratím volieb !
Odporúčame